Konut Sigortası Yaptırın, Evinizi Koruyun!

Yaz mevsimi tatillerin en sık yaşandığı mevsim. Tüm sene çalınmanın getirdiği yorgunluğu atmak, stresten uzaklaşmak, denize girerek serinlemek vs. sebeplerle tatil planları aylar öncesinden yapılır.

Tatil zamanı geldiğinde sevinç ve heyecan yaşanırken, en değerli mekanımız olan evimizi, severek aldığımız eşyaları yalnız bırakarak evden ayrılmak endişe de yaratır.

Tatil zamanları mutlu zamanlar olurken eviniz için tehlikeli olabilir. Çünkü hırsızlıklar özellikle bu zamanlarda olur. Evde kimsenin olmadığının fark edilmesi hırsızlık için yeterli bir sebep oluyor. 

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

Yapılan araştırmalara göre, hırsızlık olayları 2010 yılından bu yana %63 oranın da yükseldi. Özellikle ev ve araba hırsızlıklarının yaşanması ve satılabilir elektronik eşyaların seçilmesi dikkat çekiyor.

Tatillerinizi huzurlu ve gözünüz arkada kalmadan geçirmek sizin elinizde. Konut sigortası yaptırarak evinizi ve eşyalarınızı güvence altına almanız mümkün.

Neden Konut Sigortası Yaptırmalısınız?

Konut sigortası evinizi ve eşyalarınızı olası risklere karşı korur. Evde yangın çıkması, yıldırım düşmesi, sel ve su baskını, hırsızlık gibi daha birçok olay sonucu evinize ve eşyanıza zarar gelmesi durumunda bu sigorta zararınızı karşılar. Ödeme tabii ki teminatlar doğrultusunda yapılır, bu nedenle gerçekten ihtiyacınız olan teminatları poliçenize ekletmeniz önem taşır. Ana teminatlar dışında ek teminatlar, ekstra primlerle satın alınabilir. Küçük primler ödeyerek yaşayabileceğiniz büyük masrafların önüne geçmiş olursunuz.

Konut Sigortasında Teminat Dışı Kalan Haller Nelerdir?

Konut sigortası karşılaşabileceğiniz birçok riske karşı yuvanızı sigortalarken olası bazı durumları kapsamı altına almaz. Bu durumlar aşağıdaki gibidir:

 • İş savaş gibi ülkede meydana çıkan kargaşalardan dolayı konutlara gelen hasarlar,
   
 • Nükleer olaylardan dolayı yaşanan zararlar,
   
 • Sigortalının neden olduğu zararlar,
   
 • Evdeki elektronik eşyaların ya da sigara, mum gibi yanıcı maddelerden dolayı meydana gelen hasarlar.
   

Konut Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Konut sigortasının fiyatlarını etkileyen belli başlı kriterler vardır. Bu kriterler; bina yaşı, konutun büyüklüğü, konutun kaçıncı kaçta olduğudur.

Yuvanızı ve bütçenizi küçük ödemelerle güvence altına alın, içiniz rahat olsun. Sigortam.net üzerinden kolayca konut sigortası başvuru formunu doldurun en uygun sigorta fiyatlarına ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL