Kiracıyım, sadece eşyalarımı sigortalatabilir miyim?| Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kiracıyım, Sadece Eşyalarımı Sigortalatabilir miyim?

Konut sigortası yaptırarak ister evin kendisini, ister eşyalarınızı, isterseniz de her ikisini birden güvence altına almanız mümkündür.
 
Konut sigortası oturduğunuz evin binasının yanı sıra isterseniz eşyalarınızı da teminat alır. Bu kapsamda kiracılar isterlerse bina teminatı almadan sadece eşyalarını sigorta güvencesi altına alabilirler.
Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Bina teminatı olmadan sadece eşya sigortası yaptırıldığında, her sigorta şirketi farklı teminatlar sağlıyor olsa da, genel olarak yangın, deprem, duman, su baskını, taşıtların verdikleri hasarlar gibi durumlarda evin içindeki eşyalarda oluşan zararlar teminat altına alınmış olur.
 
Konut sigortalarına karşılaştırmalı olarak bakmak ve kendinize en uygun sigortayı yaptırmak için Sigortam.net’in uzman müşteri temsilcilerine ister online, ister telefonla ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yangın Hasarı Durumunda Sigortalının Sorumlulukları Nelerdir?

Yangın Sigortası ile şahıslar ya da firmalar konutlarını ve işyerlerini karşılaşabilecekleri yangın riskine karşı güvence altına alırlar.

Devamını Oku

Sigortalının Ölümü Halinde Poliçenin Durumu Ne Olur?

Sigortalının vefatı halinde bütün hak ve vecibeleri kanuni varislerine intikal eder. Devir için veraset ilamının ibrazı gereklidir.

Devamını Oku

Konutunuza Hırsız Girerse Yapmanız Gerekenleri Biliyor musunuz?

Hırsızlık risklerine karşı konutunuzu ve eşyalarınızı konut sigortasıyla güvence altına almanız akıllıca bir çözümdür.

Devamını Oku