444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’ten Online Kasko Teklifi Almak Çok Kolay!

Kasko sigortası satın almak bütçenizi korumanız için en iyi yoldur. Çünkü aracınız varsa eğer her zaman risklere açıksınız demektir. Ülkemizde yaşanan trafik kazalarının oldukça fazla olması kasko konusuna daha fazla önem verilmesi gerektiğini göstermektedir.

Sadece trafikte değil park durumunda bile aracınız risk altındadır. Çarpma, çalınma, yanma vs. ana teminatlar ve birçok riske karşı ek teminatları ile araç kasko sigortası zararlarınızı güvence altına altına alır. Poliçe limit ve teminatları sizin seçiminiz doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Artık kasko yaptırmak eskisi kadar prosedürler gerektirmiyor internet üzerinden online kasko teklifi almanız oldukça kolaydır. Yalnız kasko alacağınız şirketi seçmeniz burada önemlidir. Güvenilir sigorta şirketlerinden satın alım yapmanız gerekir. Güvenli sigorta şirketlerine ulaşmak için dikkat etmeniz gereken noktalara “Sigorta Şirketleri Seçiminde Önem Verilmesi Gereken 5 Konu!” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 ,

Sigortam.net Türkiye’nin en büyük, en iyi ve en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Kasko sorgulama işlemi ile online kasko tekliflerini 3 dakikada görmenizi, karşılaştırmanızı ve satın almanızı sağlar. Böylece yanlış bir tercih yapmaz hem de zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlamış olursunuz. Sigorta uzmanlarımız her zaman her sorunuzda yanınızdadır. Hasar durumunda bile yalnız kalmazsınız. Hasar destek hizmetleri ile ilgili “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sigortam.net’ten Online Kasko Teklifi Nasıl Alınır?

Haftanın her günü ve her saatinde Sigortam.net’ten online kasko teklifi alabilirsiniz. Teklif alabileceğiniz 4 iletişim kanalı mevcuttur. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  1. www.sigortam.net internet sitesi,
  2. Facebook/Sigortamnet Facebok sayfası,
  3. m.sigortam.net mobil sitesi,
  4. 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı.

Teklif alırken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız önemlidir. Çünkü teklifler bu bilgiler doğrultusunda hazırlanır. Tüm teklifleri online şekilde kolayca incelersiniz ve karşılaştırma yaparsınız. Kasko poliçesinin teminatlarını doğru şekilde seçmeniz risk durumunda yanınızda olan ve uygun fiyatlı poliçenin sizin olmasını sağlar. Konu ile ilgili “Kasko Teminatları Neye Göre Seçilmeli?” yazımızdan destek alabilirsiniz. Sigortam.net sayesinde içiniz rahat bir şekilde güvenilir şirketlerden sigortanızı satın alırsınız. 

Aşağıda Sigortam.net’in internet sitesinde online kasko teklif alma görsellerini görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

Kasko Sigortasını Nasıl Daha Ucuza Alabilirsiniz?

Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir kasko sigortasına sahip olabilmek için önerilerimizi dikkate almanız son derece önemlidir…

Devamını Oku

Araç Sigorta Sorgulama İşlemleri

Araç sigorta sorgulama işlemleri, kasko sigortası ve trafik sigortasını kapsar.

Devamını Oku

Kaskoda Eşdeğer Parça İndirimi Dönemi Başladı

Sigorta ücretlerinde önemli fiyat avantajları sağlaması düşünülen eşdeğer parça uygulaması 1 Haziran 2015 tarihi ile birlikte resmen başladı. Peki eşdeğer parça uygulaması beraberinde neleri getirecek? 

Devamını Oku