Quick Sigorta

Quick Sigorta tamamlayıcı sağlık ve trafik sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Quick Sigorta

Quick Sigorta

Quick Sigorta A.Ş, sağlık sigortası, zorunlu trafik, kasko, yangın ve ferdi kaza gibi birçok sigorta alanında faaliyet yürütmekte olan %100 yerli sermayaye sahip bir sigorta şirketidir. 

Quick tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almak için bilgilerinizi girerek sadece 2 dakikada Sigortam.net'ten teklif alabilir, kendine en uygun poliçeyi anında seçebilirsin.

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS), SGK ve Quick ile anlaşmalı olan özel hastanelerde uygun primlerle sağlık hizmeti almanı sağlar. Geniş ek teminat ve avanajlar sunarak ihtiyacınız olabilecek sağlık hizmetleri için geniş bir kapsamı vardır. Quik sağlık sigortası ile poliçendeki limitler dahilinde özel hastanelerden yararlanabilirsin. Quick sigorta anlaşmalı hastaneler sayfamızdan özel sağlık kurumları hakkında bilgi alabilirsin.

Quick sağlık sigortası ayakta ve yatarak tedavi teminatlarını kapsar. Ameliyatlı ve ameliyatsız yatarak tedavi, yoğun bakım, diyaliz, oda-refaketçi giderleri gibi yatışlı tedavilerindeki masrafları yatarak tedavi teminatı ile %100 şekilde öder. Doktor muayenesi, tahlil ve tetkik gibi ayakta yaptırabileceğin sağlık hizmetlerini ise ayakta tedavi teminatı ile fark ücreti ödemeden alabilirsin.

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ek Avantajları Nelerdir?

Quick tamamlayıcı sigorta ile 1. poliçe yılının sonunda ömür boyu yenileme garantisi kazanılabilir. Bu hakkın belirli şartları vardır, 45 yaşından önce Quick TSS poliçesi yaptırmış olmak ve ek prim ödemek gibi. Şartlar ve detayları hakkında sigorta şirketini arayarak en güncel bilgileri öğrenebilirsin.

Quick sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasında ücretsiz yararlanabileceğin ek hizmetler de sunulur. Mamografi / Meme USG ya da Check-Up sağlık hizmetleri yılda bir kez olacak şekilde ücretsiz olarak poliçe üzerindne kullanılabilir. Ücretsiz ek hizmetler poliçe kapsamına ve sigorta şirketinin uygulamalarına göre değişebilir. Bu nedenle detaylı bilgi ve randevu almak için 0 850 755 1 755Quick Sigorta Yardım Hattı’na ulaşabilirsin.

Quick Trafik Sigortası

Quick trafik sigortası kaza durumunda aracının karşı tarafa vereceği hasar masraflarını limitler dahilinde öder. Trafikte maddi açıdan hem seni hemde karşı taraftaki sürücüleri koruma altına alır.

Quick trafik sigortası ürününde ek teminatlar dahil edilebilir. Quick Sigorta, standart olan zorunlu trafik sigortasını ek prim ödemesi ile "Süper Trafik" ürününe dönüştürme seçeneği sunar. Asistans, çekici, ambulans vb. gibi ek hizmetlerle daha geniş bir koruma alanını sağlar.

Quick Kasko Sigortası

Quick sigortası kasko ürünleri farklı teminat kapsamlarında sunar ve bu sayede esnek bir poliçe kapsamı sağlar. Tam, geniş, kasko, dar kasko paketleriyle farklı teminat ve primlerinden bütçene ve ihtiyaçlarına en uygununu seçebilirsin. Tam ve geniş kasko ürünlerinde geniş bir teminat korumasına sahip olabilir, daha az primlerle kasko yaptırmak istiyorsan dar kasko seçeneğini değerlendirebilirsin.

Aracın hasara uğradığında ihbarda bulunman ve aracını onarım için anlaşmalı oto servislerine götürmen gerekir. Tüm bu süreçleri;

Quick İletişim

Quick sigorta adres: Quick Tower, İçerenköy Mah. Umut Sok. No: 10-12 Kat: 7 34752 Ataşehir - İstanbul

Quick sigorta tel: 0850 755 1 755

Quick e-posta: info@quicksigorta.com

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

Tamamlayıcı sağlık sigortasında;

0850 755 17 55'i arayıp 44'ü tuşlayarak bilgi alabilirsin.

Evrak gönderim adresi: İçerenköy Umut Sok.. No:10-12 D.Kat:7 34752 Ataşehir/İstanbul