444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta Aileleri 65 TL ile Güvence Altına Alıyor

09 Şubat 2011
Ray Sigorta Aile Boyu Güvence Paket Sigortası ile 65 TL net primle aileleri Ray Güvencesi altına alıyor. 
 
01 Şubat tarihi itibariyle satışına başlanan Aile Boyu Güvence Paket Sigortası, uygun fiyatı, geniş teminatları ve asistans hizmetleriyle hem sizi hem de ailenizi güvence altına alıyor.
 
8 taksite kadar ödeme seçeneği ile satışa sunulan Aile Boyu Güvence Poliçesi, aile fertlerini kazalara karşı koruyan, herhangi bir olay sonucu üçüncü şahıslara verilen zararları teminat altına alan, gasp/kapkaç durumunda zarara uğramalarını engelleyen bir paket bir poliçedir. Aile Boyu Güvence Poliçesi asistans hizmetleriyle de fark yaratıyor. Bu poliçe ile, konutta su veya elektrik tesisatında oluşabilecek zararlar karşılanıyor, kişinin kapıda kalması durumunda çilingir masrafları ödeniyor, acil durumlarda konuta ambulans gönderiliyor. 

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.