Ray Sigorta Hasar Sorgulama

Hasar Dosyanızı Online Olarak Sorgulayabilir, Dosyanızın Hangi Aşamada Olduğunu Kolayca Öğrenebilirsiniz.

Sigorta Şirketine Ulaşmak İçin
444 4 729

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Ray Sigorta kaskosunu Sigortam.net’tten alan alanlar, hasar sürecini hızlı ve kolay atlatır!

Kasko sigortası sahibi olan sürücüler, kaza anında aracında hasar meydana gelmesi halinde hasar dosya sorgulama ile zararını tazmin eder.

Hasar Sorgulama Süreci

Sigorta sahibinin en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi gibi için gerekli işlemleri tamamlaması,

Hasar dosyasının açılması için sigorta şirketine talepte bulunması gerekir.

Sigortam.net’te ise müşterilerin yapması gereken sadece hasar sorgulama yapmaktır ve Sigortam.net ile bu süreç çok kısa sürer.

Sigortam.net Hasar Anında Ne Yapar?

  • hasar yaşayan müşterileri adına hasar dosyası sorgulama işlemlerini yapar,
  • hasarlarının durumu ile ilgili gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeleri yaparak, hasarların teminatlar kapsamında giderilmesini takip eder.

Siz de Ray Sigorta kaskonuz kapsamındaki hasarlarınızın temini için hasar dosyası sorgulama işlemini Sigortam.net ile yapabilirsiniz.

Ray Sigorta Hakkında

1958 yılında ulusal taşımacılık şirketlerinin (THY, Denizcilik işletmeleri, Devlet Demiryolları, PTT) girişimleri ile kurula sin Ray Sigorta bugün kasko sigortası ürünü ile araç sahiplerine hizmet etmektedir.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL