Sompo Japan Sigorta Beşiktaş’a Sponsor Oldu

Japon sigorta devi Sompo Japan Sigorta Türkiye’deki yatırım ve tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Beşiktaş ve Sompo Japan yöneticileri arasında gerçekleşen görüşme sonucunda iki taraf isim sponsorluğu konusunda el sıkıştı.

İmza 7 Ekim’de Atılacak

Yapılan anlaşma gereğince Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, 2015/2016 sezonunda Sompo Japan Sigorta Beşiktaş ismiyle mücadele edecek.

7 Ekim Akatlar Spor Merkezi’nde yapılacağı açıklanan imza törenine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sompo Japan Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Shinobu Arimoto, Sompo Japan Sigorta Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi Recai Dalaş da katılacak. İmza töreninde önemli bir aksilik yaşanmaması halinde Beşiktaşlı basketbolcuların da katılması bekleniyor.

İmzalanan sözleşmenin süresi ve ücreti ile ilgili bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Sompo Japan Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’de yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Sompo Japan Sigorta’ya ait trafik sigortası ve kasko ürünleri ise Sigortam.net’te. Sompo Japan Sigorta’dan yaptırmak istediğiniz zorunlu trafik sigortası veya kasko sigortası için hemen sigorta sorgulama yapın veya  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL