444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sompo Japan Sigorta Beşiktaş’a Sponsor Oldu

05 Ekim 2015

Japon sigorta devi Sompo Japan Sigorta Türkiye’deki yatırım ve tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Beşiktaş ve Sompo Japan yöneticileri arasında gerçekleşen görüşme sonucunda iki taraf isim sponsorluğu konusunda el sıkıştı.

İmza 7 Ekim’de Atılacak

Yapılan anlaşma gereğince Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, 2015/2016 sezonunda Sompo Japan Sigorta Beşiktaş ismiyle mücadele edecek.

7 Ekim Akatlar Spor Merkezi’nde yapılacağı açıklanan imza törenine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sompo Japan Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Shinobu Arimoto, Sompo Japan Sigorta Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi Recai Dalaş da katılacak. İmza töreninde önemli bir aksilik yaşanmaması halinde Beşiktaşlı basketbolcuların da katılması bekleniyor.

İmzalanan sözleşmenin süresi ve ücreti ile ilgili bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Sompo Japan Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’de yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Sompo Japan Sigorta’ya ait trafik sigortası ve kasko ürünleri ise Sigortam.net’te. Sompo Japan Sigorta’dan yaptırmak istediğiniz zorunlu trafik sigortası veya kasko sigortası için hemen sigorta sorgulama yapın veya  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın. 


Okumaya Devam Edin

En uygun Sompo Japan Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları Sigortam.net'te!

23 Şubat 2012 Perşembe
Sompo Japan Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın!

Sompo Japan'dan Büyümeye Devam

07 Şubat 2014 Cuma

Sompo Japan Sigorta BTFK Genel Müdür Yard. Şenol Ortaç, Sompo Japan'ın genç bir şirket olmasına rağmen devamlı olarak kâr etmeyi başardığına dikkat çekti.

Sompo Japan Sigorta'dan Genişletilmiş Kasko Sigortası

02 Ocak 2015 Cuma

Sompo Japan Sigorta'nın genişletilmiş kasko sigortası teminatlarını inceleyin. en uygun Sompo kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net'ten kolayca ulaşın.