Sigortam.net 3 Saniyede Hasar Destek Hattı ile Yanında!

Paylaş
    FacebookXLinkedIn

Sigortam.net; büyük bir telesatış, satış sonrası danışmanlık ve hasar ekibi ile çağrı merkezini arayan müşterilerinin her zaman yanında! Hasar anında Sigortam.net’i arayarak hasar sonrası işlemlerden tazminat ödenmesine kadar bütün süreci son derece hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonlandırabilirsin. 

Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti

Sigortam.net, yapay zekâ teknolojisi, kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini hedefler. Eksper raporunun yazılması aşamasında yetkili servisten aracının durumu ile ilgili gerekli bilgiyi alamıyor musun? 3 saniyede Hasar Destek Hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsin. 

Anlaşmalı serviste aracının onarımı yapılmadı mı? sigorta danışmanlarına, taleplerinin isteklerin doğrultusunda karşılanması aşamasında destek alabilirsin. Kaza sonrası ikame araç mı temin etmek istiyorsun? Sigortam.net, senin adına gerekli takipleri yapar, onarım işlemlerinin tamamlanması için süreci hızlandırır. 

7/24 Ulaşılabilirlik ve Yenilikçi Çözümler

7/24 ulaşılabilirlik ve müşterilerini her türlü ihtiyacın yanında olmayı hedefleyen Sigortam.net, çağrı merkezi ile hasar sonrası destek olur. Bu doğrultuda geliştirdiği altyapısı ile müşterilerin çağrılarını 3 saniyede yanıtlar. Hasar anında yapılması gerekenler, hasar dosya takibi ve çekici ihtiyacı gibi konularda destek olur ve daha iyi bir hizmet deneyimi yaşatmak için ayrıcalıklı çözümler sunar. Sen de Sigortam.net web sitesi üzerinden veya 444 24 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sigorta yaptırabilir, herhangi bir kaza durumunda sigorta danışmanlarımıza 3 saniye gibi kısa bir süre içinde bağlanarak hizmet alabilirsin.  

İnternetten Teklif Al!

2 dakikada 20’den fazla sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştır, anında satın al.