Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Al, Fiyatları Karşılaştır

  • Allianz tamamlayıcı ve özel sağlık sigortası fiyat ve teminatlarını öğren
  • Bütçene ve ihtiyaçlarına uygun Allianz sağlık poliçesini seç
  • İnternete özel indirimlerden yararlan, sağlığını güvenceye al
Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 2024

 

Şehir Yaş Cinsiyet Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatı
İstanbul 25-34 Kadın 12.530 TL
İstanbul 25-34 Erkek 9.529 TL
İstanbul 35-44 Kadın 12.838 TL
İstanbul 35-44 Erkek 10.757 TL
İstanbul 45-54 Kadın 13.995 TL
İstanbul 45-54 Erkek 11.057 TL
İstanbul 55-64 Kadın 17.883 TL
İstanbul 55-64 Erkek 13.750 TL
Ankara 25-34 Erkek 8.428 TL
Ankara 35-44 Kadın 13.452 TL
Ankara 45-54 Erkek 10.428 TL
İzmir 25-34 Kadın 9.116 TL
İzmir 35-44 Erkek 8.408 TL
İzmir 45-54 Kadın 12.084 TL

 

Tablodaki fiyatlar, 1 Şubat-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Sigortam.net’ten satın alınan 1 kişilik tamamlayıcı sağlık sigorta poliçe fiyatlarının medyan (gerçek fiyatların sıralamasında tam ortadaki tutarlar) değerleridir. Fiyatlar, sigorta şirketlerinin risk tercihleri ve kişi özelliklerine göre değişebilir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Allianz tamamlayıcı sağlık, SGK ve Allianz'ın TSS anlaşması olan özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti almanı sağlar. Allianz tamamlaycı sağlık sigortasının öne çıkan bazı avantajlı özellikleri vardır. Yatarak tedavi olman gerektiğinde Allianz ile anlaşması olmayan ama SGK anlaşması olan diğer özel sağlık kurumlarına gitmek istemen durumunda, poliçende ek bir limit olur. Bu limit poliçenin kapsamına göre değişebilir.

Allianz anlaşmalı hastaneler konulu sayfamızdan anlaşmalı sağlık kurumları için bilgi alabilirsin.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Allianz TSS kapsamı; ayakta, yatarak ve isteğe bağlı doğum teminatı içerir. Ayakta tedavi teminatı ile doktor muayenesi, laboratuvar tetkikleri, röntgen gibi sağlık hizmetlerini sadece katılım payı ödeyerek ücretsiz yaptırabilirsin. Ayakta tedavi teminatı 4 ve 10 adet limitleriyle seçilebilir. 

Yatarak tedavi teminatı ise kaza ya da hastalık sonucu yatarak tedavi olmanı gerektiren sağlık giderlerini kapsar. Ameliyatlı ya da ameliyatsız olarak hastanede yatarak tedavi olacağın durumlarda oda, yoğun bakım, refaketçi gibi hizmetlerin masralarını öder. 

Allianz TSS poliçene doğum sigortasını da ekletmek istemen durumunda hamilelik ve doğum ile ilgili tedavi masraflarında sigortadan karşılanır. Normal, sezeryan doğumu, hamilelikte komplikasyon çıkması durumunda tedavi görmen gibi sağlık giderlerini %100 olarak limitsiz şeklilde karşılar. 

Ayrıca ek hizmetlerden Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası check up, diş bakımı, psikolojik destek gibi sağlık hizmetlerinden de yararlanabilirsin. Örneğin Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası diş tedavisi hizmetinden yararlanmak istiyorsan poliçede ek teminat olup olmadığına dikket etmelisin. Poliçe kapsamında var mı, limitleri nedir gibi soruların cevaplarını bilerek tedavi planını yapman gerekir.

Allanz tamamlayıcı sağlık sigortası iki farklı planda yaptırılabilir. Turuncu Network ve Turkuaz Network ürün isimleriyle.

Allianz Turuncu ve Turkuaz Network

Allianz Sigorta TSS, bütçeye ve ihtiyaçlara uygun olması açısından farklı paket seçenekleriyle ürünlerini sunuyor. Turuncu Network TSS ürünüyle, kapsamlı bir anlaşmalı sağlık kurumu ağından yararlanman mümkün. Turuncu Network  anlaşmalı kurumlarına ek olarak Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi gibi ayrıca anlaşma yaptığı sağlık kurumlarından bu ürün ile faydalanabilirsin. Cheeck-up, diyetisyen gibi ek hizmetler Turuncu Network seçeneğinde sunulur.

Turkuaz Network ürünü ile ise poliçe fiyatını daha uygun hale getirmen mümkün. Bu paket, Turkuaz Network'e özel anlaşması olan sağlık kurumlarında geçerlidir. Aynı zamanda poliçe kapsamında belirtilen katılım payı uygulamasıyle Turuncu Network içerisinde yer alan kurumlarda da geçerlidir.