444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Aşkınızı Sigortalıyor

14 Şubat 2011
AnadoluSigorta
 
Anadolu Sigorta Sevgililer Günü’ne özel oldukça keyifli bir sanal uygulama başlattı. Anadolu Sigorta’nın, yeni Facebook uygulaması ‘Aşk Eksperi 2011’i kullanarak, aşkınızı güller ile sigortalayabilirsiniz. 
 
Anadolu Sigorta’nın Facebook’taki yeni uygulaması ‘Aşk Eksperi 2011’ internet kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Daha ilk günden büyük bir ilgiyle karşılanan bu uygulamayı kullanmak çok kolay. Facebook kullanıcılarının öncelikle ‘Aşk Eksperi 2011’ uygulamasını Facebook hesaplarına yüklemeleri gerekiyor. Sonrasında tek yapılması gereken ise uygulamayı sevgilisine göndererek testte yer alan soruları cevaplamasını sağlamak. Aşk Eksperi 2011, sevgilinizin verdiği cevaplara göre ilişkinizde yaşanabilecek riske karşılık sevgilinizi güller ile sigortalıyor.
 
Güller ile sigortalanan sevgilinize Facebook üzerinden Aşk Eksperi’nin özel gül sertifikası gidiyor ve böylece aşkınız ölümsüzleşiyor. Bu sertifika, hem sizin hem de sevgilinizin profil sayfasında görünüyor, tag’lenen fotoğraflardan dolayı ayrıca albüm kısmında da yer alıyor. 

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.