Anadolu Sigorta Aşkınızı Sigortalıyor

AnadoluSigorta
 
Anadolu Sigorta Sevgililer Günü’ne özel oldukça keyifli bir sanal uygulama başlattı. Anadolu Sigorta’nın, yeni Facebook uygulaması ‘Aşk Eksperi 2011’i kullanarak, aşkınızı güller ile sigortalayabilirsiniz. 
 
Anadolu Sigorta’nın Facebook’taki yeni uygulaması ‘Aşk Eksperi 2011’ internet kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Daha ilk günden büyük bir ilgiyle karşılanan bu uygulamayı kullanmak çok kolay. Facebook kullanıcılarının öncelikle ‘Aşk Eksperi 2011’ uygulamasını Facebook hesaplarına yüklemeleri gerekiyor. Sonrasında tek yapılması gereken ise uygulamayı sevgilisine göndererek testte yer alan soruları cevaplamasını sağlamak. Aşk Eksperi 2011, sevgilinizin verdiği cevaplara göre ilişkinizde yaşanabilecek riske karşılık sevgilinizi güller ile sigortalıyor.
 
Güller ile sigortalanan sevgilinize Facebook üzerinden Aşk Eksperi’nin özel gül sertifikası gidiyor ve böylece aşkınız ölümsüzleşiyor. Bu sertifika, hem sizin hem de sevgilinizin profil sayfasında görünüyor, tag’lenen fotoğraflardan dolayı ayrıca albüm kısmında da yer alıyor. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL