444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta, Kavacık’ta Yeni Binasına Taşındı

16 Aralık 2013

Anadolu Sigorta, 2001 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Levent İş Kuleleri’ndeki Genel Müdürlük ofisini, 2 Aralık tarihinden itibaren Kavacık’taki yeni yerine taşıdı. 

Anadolu Sigorta’nın yeni Genel Müdürlük adresi; Rüzgârlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak No:31, 34805 Kavacık olurken, santral telefon numarası; 0850 744 0 744, santral faks numarası ise 0850 744 0 745 olarak değişti.

Kavacık’taki yeni Genel Müdürlük binasına;  İş Kuleleri’nde faaliyet gösteren tüm Genel Müdürlük birimlerinin yanı sıra, Şişli Beytem Plaza’da faaliyet gösteren Kurumsal Sigortacılık Müdürlüğü, Risk Mühendisliği Müdürlüğü ve Oto Hasar Müdürlüğü, Merter İş Merkezi’nde faaliyet gösteren Kontakt Merkezi ve Kadıköy K2 Plaza’da faaliyet gösteren Banka Sigortacılığı Müdürlüğü de taşındı. Böylece Bölge Müdürlükleri haricinde Anadolu Sigorta’nın tüm Genel Müdürlük birimleri tek bir çatı altında toplanmış oldu.

Anadolu Sigorta Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin;

Anadolu Sigorta A.Ş.

Anadolu Sigorta Kasko Sorgulama

Anadolu Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Anadolu Sigorta'dan En Uygun Trafik Sigortası

Anadolu Sigorta Sağlık Genel ve Özel Şartları

Anadolu Sigorta'dan Özel Sağlık Sigortası Yaptırmanın Avantajları

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servisleri


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.