Orduspor Trafik ve Orduspor Kasko Ürünlerinin İmza Protokolü Gerçekleştirildi

Orduspor Trafik ve Orduspor Kasko Ürünlerinin İmza Protokolü

Best Sigorta
Orduspor ile Anadolu Sigorta, taraftarlara özel olarak hazırlanacak Orduspor Kasko ve Orduspor Trafik Sigortası ürünlerinin hazırlanması konusunda anlaştı.
Orduspor taraftarlarına özel olarak hazırlanan Orduspor Trafik ve Orduspor Kasko ürünlerinin imza protokolü, 12 Eylül Pazartesi günü Anadolu Sigorta’nın Genel Merkezi’nde düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi.
Törene, Anadolu Sigorta’yı temsilen Genel Müdür Mustafa Su, Genel Müdür Yardımcıları Musa Ülken, Filiz Tiryakioğlu, Halkla İlişkilerden Sorumlu Müdür Berna Ergüntan ile Acenteler Pazarlamadan Sorumlu Müdür Macit Bal katılırken, Orduspor adına imzayı Başkan Nedim Türkmen attı.
İmzalanan protokole göre Anadolu Sigorta, Orduspor taraftarlarına özel kasko ve trafik sigortası ürünü oluştururken, Orduspor taraftarları satın aldıkları bu poliçelerle hem araçlarını güvence altına alacak hem de kulüplerine katkı sağlayacaklar.
İmza töreninde konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, imzalanan anlaşma ile Orduspor’a destek vermekten memnun olduklarını dile getirirken, protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi. Su; Anadolu Sigorta olarak, uzun bir süreden sonra yeni Süper Lig’e yeniden yükselme başarısını göstermiş olan Orduspor’a katkı sağlamaktan dolayı büyük gurur duyduklarını ifade etti.
Ordusporlulara özel olarak hazırlanan ürünler sayesinde taraftarlar, trafikte seyreden araçlar için yapılması zorunlu olan trafik sigortasının haricinde, Anadolu Sigorta’nın sunduğu geniş kasko çözümlerinden de faydalanabilecekler.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL