444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Orduspor Trafik ve Orduspor Kasko Ürünlerinin İmza Protokolü Gerçekleştirildi

29 Eylül 2011

Best Sigorta
 
Orduspor ile Anadolu Sigorta, taraftarlara özel olarak hazırlanacak Orduspor Kasko ve Orduspor Trafik Sigortası ürünlerinin hazırlanması konusunda anlaştı.  
 
Orduspor taraftarlarına özel olarak hazırlanan Orduspor Trafik ve Orduspor Kasko ürünlerinin imza protokolü, 12 Eylül Pazartesi günü Anadolu Sigorta’nın Genel Merkezi’nde düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. 
 
Törene, Anadolu Sigorta’yı temsilen Genel Müdür Mustafa Su, Genel Müdür Yardımcıları Musa Ülken, Filiz Tiryakioğlu, Halkla İlişkilerden Sorumlu Müdür Berna Ergüntan ile Acenteler Pazarlamadan Sorumlu Müdür Macit Bal katılırken, Orduspor adına imzayı Başkan Nedim Türkmen attı.
 
İmzalanan protokole göre Anadolu Sigorta, Orduspor taraftarlarına özel kasko ve trafik sigortası ürünü oluştururken, Orduspor taraftarları satın aldıkları bu poliçelerle hem araçlarını güvence altına alacak hem de kulüplerine katkı sağlayacaklar. 
 
İmza töreninde konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, imzalanan anlaşma ile Orduspor’a destek vermekten memnun olduklarını dile getirirken, protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi. Su; Anadolu Sigorta olarak, uzun bir süreden sonra yeni Süper Lig’e yeniden yükselme başarısını göstermiş olan Orduspor’a katkı sağlamaktan dolayı büyük gurur duyduklarını ifade etti. 
 
Ordusporlulara özel olarak hazırlanan ürünler sayesinde taraftarlar, trafikte seyreden araçlar için yapılması zorunlu olan trafik sigortasının haricinde, Anadolu Sigorta’nın sunduğu geniş kasko çözümlerinden de faydalanabilecekler.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.