Anadolu Sigorta Van Depremi için Özel İhbar Hattı Açtı

Sigortacı Gazetesi
 
Van’daki deprem felaketi nedeniyle bir açıklama yapan Anadolu Sigorta tüm ulusa geçmiş olsun dileklerini iletti ve mağdur vatandaşların acısını paylaştıklarını belirtti.
 
Anadolu Sigorta, sigortalıların mağduriyetlerini en aza indirmek ve mümkün olan en kısa sürede kendilerine yardım etmek üzere bir deprem özel ihbar hattı -0212 705 30 06- kurdu. Bu hatta ek olarak, sigortalılar 444 0 350 hasar işlem hattı üzerinden de Anadolu Sigorta ile temas kurabilirler.  
 
Konut,  işyeri ve araçları Anadolu Sigorta güvencesi altında bulunan sigortalılar, deprem özel ihbar hattı üzerinden hasarlarını bildirdiklerinde en hızlı şekilde hizmet alabilecekler. 
 
Anadolu Sigorta, bölgedeki iletişim hatlarının depremden zarar görmüş olmasını da göz önüne alarak, sigortalılarına ulaşabilmek, bilgilendirmek ve zararlarını en kısa sürede tazmin etmek amacıyla, deprem bölgesinde eksper de bulundurduğunu açıkladı. Şirket tarafından görevlendirilen eksperler, 25 Ekim tarihi itibariyle Van Merkez ve Erciş ilçelerinde bulunarak, konut ve işyeri poliçesi sahibi sigortalılarımıza bizzat ulaşacaklar. Böylelikle, olağanüstü durum nedeniyle hasarını ihbar eden sigortalıların yanı sıra, telefon üzerinden Anadolu Sigorta’ya ulaşamayan sigortalılara da hizmet verilmesi sağlanacak.

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Ekim 2017 Sonuçları

Trafik Sigortası Primleri Ekim Ayında Ocak Ayına Göre 42 Puan Geriledi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi ekim ayı verilerine göre yılbaşından bu yana trafik sigortası...primleri 42 puan, kasko primleri ise ekim ayında ocak ayına göre 11 puan geriledi.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta...platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi’nin ekim ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse...göre, 2017 başında baz 100 olan kasko sigortası endeksi ekim ayında 11 puan kaybederek 89’a geriledi. Trafik sigortasında ise...yılbaşında 100 olan endeks 42 puan gerileyerek ekim ayında 58 oldu. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan, endeks...sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “İlk olarak ağustos sonuçlarını açıkladığımız Sigortam.net Kasko ve Trafik...Sigortası Endeksi ile araç sahiplerine otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi sunmayı sürdürüyoruz. Buna göre bu...yılın ocak ayında ortalama 1.337 TL olan trafik sigortası primleri Ekim 2017 itibariyle 42 puanlık bir düşüş gösterdi ve 782...TL’ye geriledi. Genel eğilime bakacak olursak trafik sigortası primlerinin nisan ayındaki yeni tavan fiyat uygulamasının ardından...keskin bir düşüş gösterdiğini, sonrasında yatay bir seyir izlediğini söyleyebiliriz. Kasko primlerinin ortalaması ise Ocak...2017’de 2.148 TL iken Ekim 2017’de 1.921 TL olarak gerçekleşti. Burada da 11 puanlık bir düşüşten söz edebiliriz. Sigortam.net...olarak araç sahiplerine sigorta yaptırmanın en kolay, en hızlı ve en uygun fiyatlı yolunu sağlarken; sahip olduğumuz büyük veriyi...hizmetlerine sunmayı sürdüreceğiz. Hasar anında olduğu kadar doğru bilgi ihtiyacı konusunda da her zaman müşterilerimizin...yanındayız” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre bu yılın ocak ayından bu yana otomobillerde...
kasko ve...trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle:    

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL