Anadolu Sigorta Van Depremi için Özel İhbar Hattı Açtı

Sigortacı Gazetesi
 
Van’daki deprem felaketi nedeniyle bir açıklama yapan Anadolu Sigorta tüm ulusa geçmiş olsun dileklerini iletti ve mağdur vatandaşların acısını paylaştıklarını belirtti.
 
Anadolu Sigorta, sigortalıların mağduriyetlerini en aza indirmek ve mümkün olan en kısa sürede kendilerine yardım etmek üzere bir deprem özel ihbar hattı -0212 705 30 06- kurdu. Bu hatta ek olarak, sigortalılar 444 0 350 hasar işlem hattı üzerinden de Anadolu Sigorta ile temas kurabilirler.  
 
Konut,  işyeri ve araçları Anadolu Sigorta güvencesi altında bulunan sigortalılar, deprem özel ihbar hattı üzerinden hasarlarını bildirdiklerinde en hızlı şekilde hizmet alabilecekler. 
 
Anadolu Sigorta, bölgedeki iletişim hatlarının depremden zarar görmüş olmasını da göz önüne alarak, sigortalılarına ulaşabilmek, bilgilendirmek ve zararlarını en kısa sürede tazmin etmek amacıyla, deprem bölgesinde eksper de bulundurduğunu açıkladı. Şirket tarafından görevlendirilen eksperler, 25 Ekim tarihi itibariyle Van Merkez ve Erciş ilçelerinde bulunarak, konut ve işyeri poliçesi sahibi sigortalılarımıza bizzat ulaşacaklar. Böylelikle, olağanüstü durum nedeniyle hasarını ihbar eden sigortalıların yanı sıra, telefon üzerinden Anadolu Sigorta’ya ulaşamayan sigortalılara da hizmet verilmesi sağlanacak.

Benzer İçerikler

SBM’den Trafik Sigortası Tekliflerini Görme Dönemi Başladı Araç sahiplerinin trafik sigortası poliçelerini daha uyguna yaptırabilmeleri ve şirketlerin tekliflerini daha kolay görebilmeleri...için SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi) tarafından devreye sokulan trafik prim karşılaştırma sistemi artık...kullanılabiliyor. Zorunlu trafik sigortası geçen yılın ortalarından itibaren artan fiyatlar nedeniyle araç sahipleri için en...önemli problemlerden birisi haline geldi. Bu süreçte Hazine Müsteşarlığı’nın
trafik...sigortası genel şartları başta olmak üzere yasal konularda yaptığı değişiklikler ise sürücüleri yeteri kadar...tatmin etmedi.     [widget id="sigortamnet_trafik_widget-2"]

Trafik Sigortasında Kritik Açıklama Mehmet Şimşek’ten...Geldi

Tüm bu tartışmalar devam ederken geçtiğimiz aylarda Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in araç sahiplerine...olabildiğince farklı şirketten teklif almaları ve bunun için interneti de kullanmaları yönünde çağrıda bulunması ise yeni bir...dönemin başlangıcı oldu. Mehmet Şimşek’in ilk olarak Eylül ayının başlarında belirttiği SBM üzerinden şirketlerin trafik...sigortası tekliflerini görülebileceği yönündeki haber, Ekim ayıyla beraber resmen SBM’nin sistemi üzerinden uygulanmaya başladı....Artık araç sahipleri sadece TC. Kimlik Numarası ve araç plakası bilgilerini kullanarak sigorta şirketlerinin verdiği teklifleri...görebiliyor. Henüz yeni bir uygulama olması nedeniyle hem sistemsel hem de sigorta şirketlerinin altyapıda yaşadıkları bazı...problemlerden dolayı uygulamada birtakım sorunlarla karşılaşılsa da, bu sorunların ilerleyen günlerde ortadan kalkacağı...öngörülüyor.

Teklifi Gördüm, Trafik Sigortası Poliçemi Nasıl Yaptıracağım?

Aracınız için verilen zorunlu trafik...sigortası teklifleri arasından sizin için en uygun poliçeyi ise bulunduğunuz yerde, istediğiniz gün ve saatte kolayca...yaptırabilirsiniz. Nasıl mı? Türkiye’nin alanında ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net olarak Türkiye’nin en iyi sigorta...şirketleri ile çalışmaktayız. Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en iyi trafik sigortası poliçesine ister online olarak...zorunlu trafik sigortası hesaplama sayfası üzerinden, isterseniz de...444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak sahip olabilirsiniz. Siz de zorunlu trafik sigortası...poliçenizi en uygun fiyata yaptırmak için trafik sigortası teklifi aldıysanız ve poliçenize geç kalmadan sahip...olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Sigortam.net’in uzman sigorta danışmanlarına ulaşmak. Sigortam.net olarak müşterilerimize...günün 24 saati poliçe yaptırabilme fırsatının yanı sıra en iyi fiyat garantisi ve diğer kampanyalarımızla...birlikte sigorta yaptırmayı çok daha avantajlı hale getiriyoruz. Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisi avantajından yararlanmak ve...mevcut kampanyaları hakkında bilgi almak için geç kalmayın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL