En uygun Axa Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları Sigortam.net’te!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Axa Sigorta Kasko Sigortası Sigortam.net'te!

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden Axa Sigorta’nın kasko sigortası ürünlerini Sigortam.net’ten kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Axa Sigorta’nın anlaşmalı araç servis ağından faydalanabilir, deneyimli kadrosu ve konusunda uzman personeli ile kesintisiz hizmet alırsınız. 

Siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kaskoyu bulmak ve Axa Sigorta güvencesinden faydalanmak için 3 dakikada Sigortam.net’ten teklif alın.

Neden Sigortam.net?

Araç kasko sigortası fiyatları; kişisel özellikler, araç hasar geçmişi ve aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir. En uygun kasko sigortası, teminat ve fiyatlar karşılaştırılarak seçilmeli ve uzman desteği ile satın alınmalıdır.

Sigortam.net yılların sigortacılık tecrübesi ile her bir müşterisinin ihtiyacını tanır ve ona yönelik çözüm sunar. 

Poliçenizi Seçerken Yanınızdayız

Türkiye’nin en iyi 20 sigorta şirketinden dilerseniz online dilerseniz telefonda anında teklif alırsınız,

Bütün fiyat ve teminatları şeffaf bir şekilde karşılaştırma imkanı bulur, %50’ye varan fiyat avantajı yakalarsınız,

Teklifler arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçmek için uzmanlarımızdan destek ve her türlü sorunuza 7 / 24 cevap alırsınız.

Poliçenizi Satın Alırken Yanınızdayız

Poliçenizi kişiye özel sigorta uzmanlarının danışmanlığı ile anında satın alır, ödemenizi dilerseniz taksit taksit yaparsınız.

"En İyi Fiyat Garantisi" ile satın alırsınız. Satın aldığınız poliçenin başka bir yerden daha ucuza alınamayacağını garanti ederiz.

Poliçenizi adresine ücretsiz kargo ile göndeririz.

Poliçe Süresince ve Hasar Anında Yanınızdayız

Poliçeniz süresince her türlü hasar anında sadece Sigortam.net’i aramanız yeter.

444 24 00 Sigorta Destek Hattımız günün her saatinde, çekici hizmetinden, eksper tayinine kadar hasar sürecinizi takip ederiz. 

Poliçeniz Yenilenirken Yanınızdayız

Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ederiz,

Vadeniz dolmadan önce sizinle iletişime geçerek, poliçenizi yenilemeniz için bilgilerinizi güncelleriz,

En iyi şirketlerden sizin için teklif hazırlar, yenileme ve hasarsızlık gibi indirim haklarınızı sizin için gözetiriz,

Vade tarihinizde yenilemenizi yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanızı sağlarız.

Axa Sigorta Hakkında

Axa Sigorta’nın bağlı bulunduğu Axa Grubu dünyada pek çok ülkede farklı branşlarda uzun yıllardır sigortacılık faaliyetleri yürütmektedir. Grup, dünya çapında sigorta sektörünün en önde gelen 3 şirketinden birisi olarak kabul görmektedir. 

Axa, 1994 yılında Oyak Sigorta’nın hisselerini alarak Türk sigorta sektörüne girdi. Uzun yıllar Axa Oyak Sigorta adı ile hizmet verdikten sonra, 2008 tarihinde Axa Sigorta olarak yoluna devam etmektedir. 

Axa Sigorta yurt çapına yayılmış geniş anlaşmalı araç servisleri ile öne çıkmaktadır. Axa Sigorta Sigortam.net’in, uzun yıllardır anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinden bir tanesidir. 

Sigortam.net’ten Axa Sigorta kasko, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası tekliflerini sigorta danışmanlarımızın rehberliğinde satın alabilirsiniz.. 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL