Fiat Punto Trafik Sigortası

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Uygun Fiat Punto Trafik Sigortası!

En uygun Fiat Punto trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te  

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Fiat Punto trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Fiat Punto sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın. 

 

Fiat Punto Trafik Sigortası

Fiat Punto model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Fiat Punto model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Fiat Punto Hakkında

Otomobillerin güvenlik performansı en prestijli kuruluş olan EuroNCAP’ten aldığı 5 yıldız ile derecelenmiştir ve daha güvenli bir sürüş garanti etmektedir. ABS ve EBD’nin yanı sıra, ASR/MSR/HBA ve Hillholder (yokuş destek sistemi) içeren ESP (Elektronik Stabilite Programı), çift aşamalı açılabilen ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, enerji emici gövde yapısı, emniyet kemeri uyarı sensörü, arka koltuklarda bulunan ISOFIX bağlantısı gibi aktif ve pasif güvenlik donanımları sayesinde tam güvence sağlamaktadır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL