Sigortam.net'ten Türkiye'de Bir İlk!

Sigortam.net’ten Türkiye’de Bir İlk!

Sigortam.net, E-ticaret Güven Damgası alan tüm sektörlerde 12 şirketten biri, Sigorta sektöründe ise tek şirket oldu!
İhtiyacınız olan sigorta ürününü, Güven Damgası ile tescillenmiş Sigortam.net’ten sadece 2 dakika içinde satın alabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığının yetkilendirdiği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden aldığımız “Güven Damgası” ile sigorta sektöründe “Güven Damgası” alan ilk e-ticaret platformu unvanına sahip olduk.

Sigortam.net’ten hizmet alan kullanıcılarımızın alışveriş güvenliğini, hem kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini koruyan teknik alt yapıya yaptığımız yatırımlarla hem de tüketici haklarını koruma yaklaşımımızla sağlıyoruz. Kullanıcılarımızın güvenliğine verdiğimiz bu önem, Türkiye’de “Güven Damgası” almayı başaran ilk 12 şirketten biri, Sigorta sektöründe ise ilk olmamızı sağladı.

Güven Damgası Neleri Kapsıyor?

“Güven Damgası” asgari güvenlik ve hizmet kalite standartına uyan e-ticaret web sitelerine verilen elektronik işaret anlamına geliyor. 2017 yılında Resmi Gazete’de yayınlandıktan sonra yeni bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Ticaret Bakanlığının yetkilendirdiği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin verdiği Güven Damgası, online alışveriş yapılan e-ticaret web sitelerini güvenilirlik olarak sınıflandırmayı amaçlıyor.

Güven Damgası alan bir web sitesi, en temel güvenlik şartlarına ve hizmet kalite standartlarına sahip olarak kabul ediliyor. Güven Damga’sının bulunması; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin e-ticaret sitesine kefil olduğu anlamına gelmiyor. Aynı zaman da web sitesindeki internetten satış yapılan ürünlerin garantisini de vermiyor.

Web sitesinin Güven Damgası Logosuna sahip olması, müşterilere ve tüketicilere belirli hakları sağladıklarını ve güvenlik standartlarına uyulduğunu gösterir. Bu sayede müşteriler ya da tüketiciler, kaynağı belirsiz ve güven vermeyen web sitelerinden değil, TOBB tarafından Güven Damgası verilen e-ticaret sitelerinden alışveriş yapabilirler.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Müşteri Yorumları