En Uygun Araç Sigortası Fiyatlarına Ulaşabilmenin 4 Yolu!

Kasko sigortası her araç sahibinin yaptırması gereken önemli bir sigortadır. Kasko herhangi bir risk durumunda aracınızda meydana gelen hasarları güvence altına alır. Böylece bütçeniz korunmuş olur. Küçük primler ödeyerek büyük masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Trafik sigortası ise trafiğe çıkan tüm motorlu taşıt sahibinin yaptırmakla yükümlü olduğu bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortasının limit ve teminatları standarttır ve Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Zorunlu trafik sigortası fiyatları ve ödeme koşulları ise sigorta şirketlerine göre değişmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte en uygun araç sigortası fiyatlarına ulaşmak daha kolay hale geldi. Artık sigorta şirketlerini tek tek dolaşarak fiyat teklifi almanın zamanı geride kaldı. Araç sigortası sorgulamasıile online olarak, zaman kısıtlaması olmadan şirketlerin sigorta tekliflerini kolayca görüyor, bilgileri rahatça inceliyor, fiyat karşılaştırması yapıyor ve bütçenize en uygun sigortayı satın alıyorsunuz. Böylece hem zamandan hem de fiyattan tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Sigortam.net’ten En Uygun Araç Sigortasına Ulaşmanın 4 Kolay Yolu!

2014 yılında 13. yaşını kutlayan Sigortam.net, online sigorta karşılaştırması ve satışı yaparak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net’in en uygun araç sigortalarına ulaşmanız için geliştirdiği platformlardan sizin için en kullanışlısını seçmek, hızlı ve güvenirle sigortalanmak da size kalıyor.

Peki Sigortam.net’te en uygun araç sigortalarına ulaşmak için kullanabileceğiniz yollar neler?

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

1. İnternet Üzerinden Teklif Almak

Pek çoğumuz günümüzün büyük bir kısmını internet başında geçiriyoruz. İnternetten halledemediğimiz işimiz neredeyse yok. Bütün bankacılık işlemleri, yemek siparişi vermek, uçuş öncesi check-in yapmak, bir yere gitmeden önce araştırma yapmak gibi saymakla bitmeyecek olanağımız varken niçin araç sigortaları için kapı kapı acenta gezelim, fiyat toplayalım, kim olduğunu ve yarın da orada olup olmayacağını bilemeyecğeimiz bir acentadan neden sigorta poliçesi alalım?

Online sigorta teklifi almak ve hatta online sigorta satın almak sanıldığından çok daha kolay ve hızlı. Yapmanız gereken tek şey www.sigortam.net adresine girip ihtiyacınız olan sigorta branşında “Fiyat Al” butonuna tıklamanız yeterli. Bu butonlar sizi, istediğiniz sigorta branşında teklif alabilmeniz için gerekli soruların olduğu bir form sayfasına gönderecek. Bu formdaki sorular, araç sahibi bilgileri, sigortalanacak araçla ilgili ruhsat bilgileri, varsa araca ait mevcut poliçe bilgileri gibi çeşitli bilgiler içindir. Formlarda yer alan bütün sorular, farklı sigorta şirketlerinin kişiye ve araca özel sigorta teklifi üretebilmesi için gereklidir. Bu bilgiler form üzerinde doldurulduktan sonra online sistemler üzerinden sigorta şirketlerine iletilir ve teklif alan kişi ve araç için teklif veren bütün şirketler anında listelenir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Mobil Site

Artık neredeyse hemen herkesin elinde, internete bağlanabileceği bir akıllı cep telefonu varken, ve pek çok işlem bu telefonlarla mekandan ve zamandan bağımsız olarak yapılabiliyorken araç sigortalatmak isteyenler bu imkanlardan mahrum kalmasın istedik.

Yeni bir araç almış ve tam ruhsat işlemlerini halledecekken siz de galeriden daha çıkmadan cep telefonunuzdan basit bir kaç adımla sigortanızı yaptırmak istemez misiniz? Veya tatile çıkmadan önceki bütün işlerin sıkıştığı son bir kaç gün içinde öğle yemeğinizi yerken sigorta satın almak iyi olmaz mı?

Yine tek yapmanız gereken m.sigortam.net adresine girmek. İstediğiniz sigorta branşının sayfasına girerek “Kasko Teklifi Al” ya da “Trafik Sigortası Teklifi Al” butonuna tıkladığınızda sigorta teklifi alabilmeniz için sizden bazı bilgiler isteyen bir form sayfası açılır. Mobil sitede, cep telefonu ekranlarının küçüklüğüde düşünülerek daha az soru sorulmakta buna karşılık da daha az teklif verilebilmektedir. Teklif alabilmeniz için sadece ad, soyad, TC kimlik numarası, araç plakası, il, ilçe, cep telefonu numarası ve e-posta bilgilerinizi girdiğinizde size özel teklifler hazırlanır. Tekliflerin oluşturulabilmesi için Tramer’de araç kaydının bulunması gerekir. Eğer Tramer kaydınız yoksa, daha çok şirketten ve daha uygun teklifler alabilmeniz için gerekli yönlendirmeler yapılır.

3. Facebook

Facebook hesabı olmayan galiba kalmadı. Çoğumuz gündemi takip etmek, arkadaşlarımızla iletişimde olmak, duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak ve sevdiğimiz markalarla iletişim halinde olmak için hergün zamanımızın bir kısmını Facebook’ta geçiriyoruz.

Peki Facebook’tan hiç çıkmadan araç kasko ve zorunlu araç trafik sigortası alabileceğinizi biliyor musunuz? Sigortma.net’in Facebook’daki sayfası üzerinden bunu yapabilirsiniz, hem de dünyada başka hiç bir ülkede hiç kimsenin yapamayacağı kadar kolay ve hızlı bir şekilde: https://www.facebook.com/Sigortamnet

Yine mobil sitede olduğu gibi, çok basit bir kaç soru ile Tramer kaydı olan herkes anında Sigortam.net Facebbok sayfası üzerinden araç sigortası yaptırabilir. Eğer bilgileri sigorta şirketlerinin teklif vermesi için yeterli değilse de gerekli yönlendirmelerle bütün müşterilerin en hızlı şekilde diledikleri sigortaya ulaşmaları sağlanır.

Ayrıca Sigortam.net’in Facebook sayfasını beğenen ve takip eden Facebook kullanıcıları hergün araç bakımı, sağlıklı yaşam ve her türlü sigorta konusunda yardımcı bilgilere de ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Telefon Hakkınızı Kullanın: 444 24 00

Sigortam.net sayesinden internetten, mobil cihazlardan veya Facebook’tan kasko ve trafik sigortası teklifi almayı sizin için kolaylaştırtırdık. Ama sizin soracak pek çok sorunuz varsa, internet sitesi var ama ihtiyacım olduğunda konuşacak birisini bulabilecek miyim diye aklınızdan geçiriyorsanız, telefon hakkınızı kullanın.

Sigortam.net’in müşterilerinin ihtiyacı olan her anda yanlarında olabilmek için haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren bir Sigorta Destek Hattı var. 444 24 00 numarasını arayarak ulaşabileceğiniz Sigorta Destek Hattı’ndan danışmanlarımızın yardımıyla sigortanızı satın alabilirsiniz. İlk defa arıyorsanız sigorta danışmanımız kaydınızı oluşturur. Daha sonra sizden bilgilerinizi alarak size özel teklifleri sunar. Teminatlar ve ödeme koşullarıyla ilgili bilgi verir. Sigorta ile ilgili kafanıza takılan soruları cevaplandırır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net’ten Araç Sigortası Almanın Avantajları

Kolaylık

Kolayca hazırlanmış teklif formunu doldurarak, tek bir formla birçok fiyat teklifi seçeneklerine ulaşmanın keyfini çıkarırsınız.

3 Dakikada Kasko ve 2 Dakikada Trafik Sigortası Teklifleri

Türkiye’nin en büyük ve iyi sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortası fiyatlarını ve teminatlarını görür, kolayca karşılaştırır ve bütçenize en uygun olanını seçersiniz.

%45’e Varan Fiyat Avantajı

Sigorta fiyatlarını karşılaşmanın sonucunda %45’e varan fiyat avantajından faydalanmış olursunuz.

Vade Hatırlama

Poliçe vade hatırlatma formunu doldurmanız durumunda poliçenizin yenilenme zamanını size hatırlatırız. Böylece düşünmeniz gereken birçok durum varken, bu konuyu kafanızdan atmış olursunuz.

Ücretsiz Poliçe Teslimi

Sigortam.net’ten satın aldığınız sigorta poliçeniz ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Hasar Hizmeti

Sigortam.net hasar anında da yanınızdadır. Hasara uğramanız durumunda 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Aracınızı ve bütçenizi koruyun, araç sigortanızı yaptırın kafanız rahat olsun. Araç sigortası hesaplaması yaparak en uygun araç sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın sigorta uzmanlarımızın yardımıyla sigortanızı telefonda satın alın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL