Opel Astra Trafik Sigortası

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Uygun Opel Astra Trafik Sigortası!

En uygun Opel Astra trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Opel Astra trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Opel Astra sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın. 

 

Opel Astra Trafik Sigortası Sigortam.net'te

Opel Astra model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Opel Astra model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Opel Astra Hakkında

1962’de kurulan Opel, Alman kökenli bir otomobil firmasıdır. 1907 yılında en iyi Alman otomobili seçilen ve ödül alan şirket, 1914’te ise Almanya’nın en büyük otomobil üreticisi konumuna ulaşmıştır. Opel Astra Opel’in Türkiye’de en çok beğenilen modellerinden biridir. Benzinli ve dizel motor seçenekleri bulunan Opel Astra, yakıt tasarrufu sağlayan özelliğiyle ön plana çıkıyor. Gelişmiş güvenlik donanımı sayesinde en güvenli otomobillerden biri olma özelliğini kazanmıştır. Sportif ve 5 kapılı özelliği ile yüksek konfor sunuyor. Ayrıca Opel Astra, “Altın Direksiyon 2009 Ödülü”nü alarak otomotiv sektörünün en prestijli ödüllerinden birinin sahibi olmuştur.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL