Sigortam.net Allianz Sigorta Ürünleri

Allianz 70’den fazla ülkede hem hayat, sağlık, endüstriyel ve bireysel sigortalar, hem de varlık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren büyük bir sigorta şirketidir. 1988 yılında Allianz ile beraber şirkete ortak olan R.A.S., 1999 yılında Allianz tarafından satın alınmıştır.
Allianz sigorta ürünleriAllianz Sigorta sahip olduğu küresel bilgi birikiminden ve uzmanlıktan güç alarak, kendi alanında önemli parametreler oluşturmuş ve büyük başarılara imza atmıştır.
1991 yılında, Hayat ve Hastalık Sigortası faaliyetlerini Şark Hayat Sigorta A.Ş. adı altında yürütürken, Avrupa standartlarındaki “Limitsiz Sağlık Sigortası” ve “Birleşik Hayat Sigortası” ürünlerini Türkiye’de hayata geçiren ilk sigorta şirketi olmuştur.
Çocuklara yönelik ilk sigorta ürünü olan “Büyüyen Çocuk Sigortası”nı sektöre kazandırmıştır.
Capital Dergisi’nin şirketlerin üst düzey yöneticileri arasında yaptığı anketin sonuçlarına göre 2007 yılında üst üste 7. kez ‘Türkiye’nin En Beğenilen Sigorta Şirketi’ seçilmiştir.

Allianz Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta, farklı ihtiyaçlara yönelik sağlık sigortaları ile sağlığınızı güvenceye alır. “Dinamik”, “Limitsiz”, “Optimum”, “Vitamin”, “Özel Sağlık”, “Vitalis”, “Yurt Dışı Sağlık” gibi poliçeler arasından kendiniz ve aileniz için gerekli sağlık hizmetlerini, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alabilirsiniz.

Allianz özel sağlık sigortası, çocuklar için de geliştirdiği ürünlerle 6-17 arası çocukların sağlık hizmetlerinden tek başlarına yararlanabilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca doğumu Allianz ile olan çocuklara ömür boyu yenileme imkanı tanımaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL
Bazı planlarında 40 yaş ve üzeri kadınlar için mamografi; erkekler için PSA Tarama hizmetleri veren Allianz, sigortalılarının erken tanı fırsatıyla kötü sürprizlere karşı korunmalarını sağlıyor. Üstelik bu işlemler hasarsızlığınızı da etkilemiyor.
Allianzlı bir sigortalıysanız alacağınız plana ve ilk poliçenizin dönem sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha “Otomatik Yenileme Güvencesi”, 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de “Ömür Boyu Yenileme Güvencesi” ile yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın kesintisiz hizmet de alabilirsiniz.
Tüm sağlık poliçelerinin yenilemelerinde, sağlık priminin %50’sine kadar harcama oluşsa bile %45’e varan hasarsızlık indirimleri, aile poliçelerine uygulanan %10’a varan indirimler ve tercih edilen anlaşmalı kurum ağına göre %20’ye varan indirim avantajı tüm Allianz’lılar için geçerli olmaktadır. İster yatarak tedavi, ister ayakta tedavi olsun Allianz farklılığını ve kalitesini yaşamak için sağlık sigortanızı bir an önce yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Allianz Araç Sigortası

Sigorta uzmanlık gerektiren ve asıl önemini zor zamanlarda daha çok anladığımız hassas bir iştir. Hepimiz risk gerçekleştiğinde sigorta şirketimizin yanımızda olduğunu bilmeye ihtiyaç duyarız. İster trafik, ister kasko poliçenizi Allianz Sigorta’dan yaptırdığınızda profesyonel bir iş anlayışı ile karşılaşırsınız. Hasarınız olduğunda, lastiğiniz patladığında veya benzininiz bittiğinde Allianz Yardım Hizmeti sayesinde yolda kalmazsınız. Bunun yanında anlaşmalı servis hizmeti ve binek amaçlı hususi araçlarınız için ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
Allianz kasko sigortası ile;
Çarpma, çarpılma, yanma
Hırsızlık
Halk hareketleri, terör
Sel ve su baskını
Ferdi kaza
Hukuksal koruma
Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk
Güvenlik sistemi ve araç kayıt belgesi teminatlarınızı alabileceğiniz gibi;
Deprem, yabancı ülkeler, otomobil ve kamyonetlerde sigara yanığı, kişisel eşya teminatı ile poliçe kitapçığında belirtilen daha bir çok riski de güvence altına alabilirsiniz.
Aracınızın küçük hasarları için Auto King hizmetinden yararlanarak hızlı ve kaliteli hizmet alabilir, anlaşmalı cam servislerine giderek, cam hasarlarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz.
Ayrıca Allianz’da Fiat, Volkswagen, Nissan, Skoda, Ford, Hyundai, Seat markalarına özel kasko servisleri de bulunmaktadır.
Otomobil ve kamyonet kullanım tarzındaki araçlar için özel hazırlanmış Allianz Trafik Sigortası teminatlarının yanı sıra İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası ve Yardım Hizmeti’nin de verilmiş olduğu bir trafik sigortası ile aracınızda daha güvenli seyahat edebilirsiniz.

Sigortam.net’ten Poliçe Almanın Avantajları

Kendi alanında uzman bir ekiple çalıştığınız için, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun, size özel bir sigorta poliçesine sahip olursunuz.
Ürünleri, farklı şirketlerle karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.
7/24 sigorta uzmanlarımızın desteğini yanınızda hissedersiniz.
Poliçenizle ya da sigorta konusunda aradığınız tüm sorulara hızla cevap alabilirsiniz.
Poliçeniz e-posta ile gönderilir.
Kendiniz, sevdikleriniz veya aracınızın güvenliği için sigorta yaptırmayı ihmal etmeyin. En uygun sigorta poliçesini almak için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL