Sıfır Araç Kasko Değer Fiyatları 2023

Paylaş
    FacebookXLinkedIn

Sıfır araç kasko fiyatları, yeni model bir araba alan ya da almayı planlayan sürücüler için merak edilen bir konudur. Yazımızda sıfır araç kasko primleri nasıl belirleniyor, kasko değeri primleri nasıl etkiliyor sorularının cevaplarını bulabilirsin.

Sıfır Araç Kasko Fiyatları Ne Kadar?

Sıfır araçların kasko fiyatları marka-modele ve sigortalının bilgilerine göre değişmektedir. Eski üretimli araçlara göre sıfır araçların primleri daha düşük çıksa da bu durum sigorta şirketlerine ve poliçe kapsamına göre oldukça değişkendir. Kasko fiyatını etkileyen faktörler içerisinde aracın kasko değer listesindeki ortalama piyasa değeri oldukça önemlidir. 

Aşağıdaki örnek kasko değerleri, kasko prim ücretlerini belirleyen ve hasar durumunda esas alınacak araç bedelidir. 2023 Ocak ayı için veriler TSB'nin listesinden çekilmiştir. Her ay tutarlar değiştiği için kasko değer listesi sayfamızdan güncel tutarları öğrenmeni tavsiye ederiz.

Sıfır Araç Kasko Değer Fiyatları Listesi

Ocak 2023 kasko değeri

  • 2022 Model Citroen Aircross 1.2 PureTech 130 EAT 6 : 675.000 TL 
  • 2022 Model Ford Ecosport 1.0i Ecoboost 125 ST-Line OV : 757.900 TL 
  • 2022 Model Toyota Corolla 1.5 Dream : 671.150 TL
  • 2022 Model Renault (Oyak) Clio Joy 1.0 SCE 65: 376.900 TL
  • 2022 Model Dacia Duster Comfort 1.0 Turbo 90 4x2 : 474.000 TL

Fiyatlar otomobil bayiliklerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle sıfır araç alırken direkt alacağın yer ile iletişime geçmeni öneririz. Sıfır araç kasko fiyatları da marka modele göre değiştiğini yukarıda görebilirsin. Aracın ortalama piyasa değerine göre priminde değişecektir. Bu nedenle güncel kasko primleri için teklif alabilirsin. Şimdi sıfır araç fiyatlarını nasıl öğreneceğine kısaca değinelim.

Sıfır Araç Kasko Fiyatları İçin Teklif Alın!

Sıfır araç kasko fiyatları, ürünün kapsamına göre farklılaşır. Yani eğer aracına teminatları geniş bir poliçe yaptırmak istiyorsan kasko primin daha dar kapsamlı bir ürüne göre daha çok çıkacaktır. Bu nedenle aracın kasko değeri, markası, modeli gibi fiyatı değiştiren unsurların yanına poliçe kapsamını da eklemek gerekir. 

Online olarak bilgilerini girebilir, sadece 2 dakika içerisinde kasko teklifi alarak karşılaştırma yapabilirsin. En güncel kasko fiyatları için tıkla.

İnternetten Teklif Al!

2 dakikada 20’den fazla sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştır, anında satın al.