Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Çağrı Merkezi Açıldı

Hastalık/Sağlık, Trafik ve Zorunlu Sigortalar branşlarındaki bilgilerin tek merkezde toplanarak, sigortacılık faaliyetlerinin daha kapsamlı ve etkin şekilde yürütülmesi amaçıyla kurulan Sigorta Bilgi Merkezi (SBM), hizmet kalitesini artırmak, sigortalı ve sektör paydaşlarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Çağrı Merkezi kuruluşunu duyurdu.

Çağrı merkezi acenteler, eksperler ve sigortalılardan gelen çağrılara 23 Aralık Cuma cevap vermeye başladı. Pazartesi-Cuma günleri 08:00-19:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 10:00-19:00 saatleri arasında hizmet verecek olan çağrı merkezinin telefon numarası: 0 (212- 0216) 911 0 911


Benzer İçerikler

Sompo Japan Sigorta’dan Gençlere Yönelik Örnek Proje

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri arasında yer alan Sompo Japan Sigorta’nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Sompo Japan Sigorta Zeka Oyunları Turnuvası Beşiktaş’ın yıldız basketbolcularının katılımıyla gerçekleşti.  Beşiktaş’ın Yıldızları da Oradaydı Çocukları matematiği daha fazla sevdirme, problemlere karşı sistemli bir akıl yürütme amacıyla Sompo Japan Sigorta’nın birbirinden eğleneceli ve heyecanlı oyunlarla gerçekleştirdiği turnuvaya bu yıl Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın basketbolcuları Cenk Akyol ve Bekir Karlı da katıldı. Yıldız basketbolcuların da katılım gösterdiği ekipler arasında yapılan yarışma sonucunda kazanan tarafa imzalı Beşiktaş […]

Devamını Oku

Vatandaş Bireysel Emekliliği Keşfetti

Bireysel emeklilik sistemine (BES) getirilecek yeni düzenlemeler 17 Nisan 2012 tarihinde Ali Babacan tarafından açıklandı. Konuyla ilgili yorumlarımıza geçmeden önce gelin isterseniz bu düzenlemelerin neler olacağına bir göz atalım.

Devamını Oku

Eşdeğer Parça Sertifikası Zorunlu Olacak!

1 Haziran 2015'ten itibaren eşdeğer parça sertifikası zorunlu olacak. Genelge şartlarına göre birçok önemli hususun da yerine getirilmiş olması gerekiyor.

Devamını Oku