Subaru Legacy Trafik Sigortası

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Uygun Subaru Legacy Trafik Sigortası!

En uygun Subaru Legacy trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te  

 

Subaru Legacy Trafik Sigortası

Subaru Legacy model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Subaru Legacy model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Subaru Legacy Hakkında

Subaru Simetrik Sürekli Dört Çeker, mükemmel kontrol, verimlilik ve kaygan yol koşullarında çeviklik sağlamaktadır. Kırk yılı aşkın bir akıllı performans deneyiminin ürünü olan SUBARU BOXER® motorun yatay yerleşimi, dengeyi güç ve verimlilikle birleştirir. Araç Dinamikleri Kontrolü (VDC) sürücünün aracı istediği şekilde yolda tutmasına yardımcı olmak için direksiyon ve fren hareketlerini otomatik olarak algılar. Legacy'nin mevcut Sürekli Değişken Vitesi (CVT) daha az yakıtla daha yüksek performans sağlar. 

En uygun Subaru trafik sigortası fiyatları Sigortam.net'te.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL