2015 Online Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2015 Yılında Online Trafik Sigortası Almanın Avantajları Neler?

Trafik sigortası trafikte zorunlu bir sigorta olmasından dolayı her yıl araç sahipleri tarafından yaptırılmaktadır. Tabii ki yaptırmayanlar da vardır. Fakat bu durum belirlendiğinde oldukça büyük masraflarla karşılaşma mümkündür.

Bu durum çevirmelerle birlikte anlaşıldığı gibi online sistemlerde de görülebilmektedir. Trafik sigortası olmayan araç yakalandığında trafikten alınarak trafik şube otoparkına çekilir. Bir süre burada bekletilir ve trafiğe tekrar çıkması için uğraştırıcı birçok prosedür uygulanır. Kalınan güne bağlı olarak da otopark ücreti ödenir.

Trafik sigortasının asıl görevi ise trafik kazasında karşı taraf ve 3. kişilere gelen hasarları teminat altına almaktır. Yani bu zararlar kazada suçlu olan kişi tarafından ödenmemiş olur. Trafik sigortası teminatları ile ilgili “Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir?” yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  

Trafik Sigortasının Avantajları

2015 yılında online trafik sigortası almanın avantajları şu şekilde sıralanıyor:

  • Doğrudan tazmin sistemi trafik sigortasında 2015 yılında geçerli olacak. Tam tarihi belli olmasa da araç sahipleri için oldukça kolaylık sağlayan bir sistem olacak. Bu sisteme göre iki araçlı kaza meydana geldiğinde suçsuz olan sürücü diğer kişinin sigorta şirketi ile iletişime geçmek zorunda kalmayacak. Kendi sigorta şirketine durumu bildirmesi yeterli olacak. Böylece sürücünün kazanın etkisi ile yaşadığı maddi ve manevi üzüntüde bir de bu durumla uğraşmamış olacak.
     
  • 2015 yılında trafik sigortasının asgari teminatları da yükseldi. Yani artık trafik sigortası teminatları daha da artarak mağdur kişileri daha fazla koruma altına almış olacak. Ayrıntılı bilgi için “Trafik Sigortasının Asgari Teminatları Arttı!” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
     
  • Online trafik sigortası almak oldukça avantajlıdır. Çünkü size zaman kaybettirmez, sizi yormaz. En güvenilir şirketlerden en uygun fiyatlı sigortaya ulaşmanızı sağlar.
     
  • En büyük, en iyi ve en güvenilir sigorta şirketlerinin trafik sigortası fiyatlarını görerek aralarında fiyat karşılaştırması yapar ve en uygun sigortayı satın alırsınız.

Zaman kaybetmeden online sigortanızı en uygun fiyatlarla yaptırmak için zorunlu trafik sigortası fiyatları sayfamızdan teklif alın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 telefonda sigorta satın alın.


Benzer İçerikler

Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?

İlk defa araç muayenesi yaptıracak olan sürücüler için araç muayene randevusu almanın inceliklerini bu yazımızda bütün detaylarıyla anlattık. 

Devamını Oku

Trafik Sigortasının İptalini Gerektiren 3 Durum

Trafik sigortanızın iptalini gerektiren 3 durumdan biri eksik ve yanlış bilgilerdir, peki trafik sigortasının iptalini gerektiren diğer durumlar neler?

Devamını Oku

Şehirlere Göre Trafik Sigortası Oranları

Trafik sigortası oranları şehirlerde azken yaşanan trafik kazaları oldukça fazladır. Zaman kaybetmeden sigortanızı yaptırın, trafikte güvenceniz olsun.

Devamını Oku