Güvenli Sürüş Teknikleri cd'sini hangi sigorta şirketi çıkardı? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Güvenli Sürüş Teknikleri Cd’sini Hangi Sigorta Şirketi Çıkardı?

Sigortahaber.tv
 
Mapfre’den‘Güvenli SürüşTeknikleri’
 
1975 yılından bu yana sosyal sorumluluk projelerinin desteklendiği ve geliştirildiği Fundacion Mapfre bünyesinde kurulan Mapfre Yol Güvenliği Enstitüsü, uzman ekibi aracılığıyla, yol güvenliği bilincini yaygınlaştırmak ve sürüş esnasında alınabilecek basit ama hayat kurtarıcı tedbirlere ilişkin farkındalık yaratarak trafik kazalarını önlemeye katkıda bulunmak amacıyla dünya çapında birçok faaliyet yürütüyor. Bu faaliyetlerden bir tanesi de “Güvenli Sürüş Teknikleri” DVD’si. Kişilerin sürüş seviyesini ilerletmeye ve dolayısıyla güvenliğini artırmaya yönelik çeşitli tavsiyeleri bir araya toplayan Mapfre Yol Güvenliği Enstitüsü, Güvenli Sürüş Teknikleri DVD’sinde direksiyon başındaki doğru davranışlardan yanlış alışkanlıklara ve bazı az bilinen sürüş tekniklerine kadar birçok konuyu ele alıyor. Türkiye’deki dağıtımı Mapfre Genel Sigorta tarafından yürütülen ve bu amaçla Türkçe’ye tercüme ve adaptasyonu tamamlanan Güvenli Sürüş Teknikleri DVD’sine aynı zamanda şirketin internet sitesi olan www.mapfregenelsigorta. com adresinden de ulaşılabiliyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL


Benzer İçerikler

Ehliyet ve Plakada Çip Dönemi Başlıyor

Riskli sürücünün sigorta primi artacak. Kırmızı ışıkta geçen, alkollü araç kullanan, aşırı hız yapan, emniyet kemeri takmayan sürücünün sigorta primi yükselecek. 

Devamını Oku

Trafik Poliçesi Sorgulama e-Devlet’te

Zorunlu trafik sigortası poliçesi artık cep telefonlarından ve e-Devlet’ten görüntülenebilecek.

Devamını Oku

Online Trafik Cezası Sorgulama

Trafik cezalarını %25 indirimle ödemenin yolu, sadece dakikalar alacak online trafik cezası sorgulama formunu doldurmaktır.

Devamını Oku