Sektörel Haberler


Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Nisan Sonuçları

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Nisan ayı verilerine göre, bir önceki aya göre kasko primlerinde 4 puan, trafik sigortası primlerinde ise 2 puanlık artış yaşandı.

Devamını Oku

Trafik Sigortası İndirimi Tavan Fiyat ile Başladı, Hemen Teklif Alın

Zorunlu trafik sigortası tavan fiyat uygulaması ve trafik sigortası indirimi hakkındaki son gelişmeleri derledik. Tavan fiyat ve trafik sigortası indirimi ile ilgili tüm merak edilenler.

Devamını Oku

Trafik Sigortasında Tavan Fiyat İddiaları

Zorunlu trafik sigortasında yeni uygulama ile tavan fiyat dönemi başlıyor. Ayrıca tavan fiyat dışında sürücülere prim iadesi de iddialar arasında yer alıyor.

Devamını Oku

Bütçenizi Zorunlu Trafik Sigortası ile Güvenceye Alın

Bütçenizin güvende kalması için aracınızın zorunlu trafik sigortasını yaptırmayı sakın ihmal etmeyin, kolayca teklif alın, poliçenize en uygun fiyata sahip olun.

Devamını Oku

Trafik Sigortasında Son Veriler Neyi Gösteriyor?

Tartışmalar devam ediyor, peki veriler neyi söylüyor? İşte Şubat ayının son haftasında ortalama trafik sigortası primlerinin son durumu.

Devamını Oku

Yeni Trafik Sigortası Sistemi Neler Getirecek?

Araç sahipleri için büyük önem taşıyan yeni trafik sigortası ile ilgili merak edilen soruların cevapları gelmeye başladı. İşte yeni zorunlu trafik sigortası sisteminin getirecekleri.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Artık Sürücü için Yapılacak

Trafik sigortası ile ilgili yeni bir düzenlemenin sinyallerini veren Mehmet Şimşek, artık araca değil, sürücüye sigorta yaptırma döneminin başlayacağını söyledi.

Devamını Oku

Sigortasızlık Oranı %30 Ulaştı, Milyonlarca Araç Sahibi Büyük Tehlikede

Trafik sigortası fiyatlarındaki artış sigortasızlık oranının %30'a ulaşmasına neden oldu. Ancak Noyan Doğan'a göre sigorta yaptırmamanın tek nedeni bu değil.

Devamını Oku

Trafik Sigortasında Zam Tehlikesi Kapıda, Acele Edin

Trafik sigortasında eşdeğer parça kullanımı uygulamasının kaldırılması tehlikesi, primlerde %17 civarında zam gelmesinin de yolunu açtı. 

Devamını Oku

Şimşek’ten Trafik Sigortası Uyarısı

Başbakan Yardımcısı Şimşek, zorunlu trafik sigortası fiyatlarının düşmesi için gerekli tüm adımları attıklarını belirterek, bundan sonraki süreçte topun sigorta şirketlerinde olduğunu söyledi.

Devamını Oku

İşte 2017 Araç Muayene Ücretleri

Sürücülerin 2017 yılında ödeyecekleri araç muayene ücretleri belli oldu. İşte 2017 araç muayene fiyatları ve sürücülerin dikkat etmesi gereken diğer detaylar.

Devamını Oku

Trafik Sigortasında Tavan Fiyat Sesleri Yükseliyor

Trafik sigortası primlerinde iyileşme sağlanması için tavan fiyat, muafiyetleri arttırma ve sürücü bazlı prim sistemleri üzerinde duruluyor.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster