48.906 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zorunlu Trafik Sigortası Sektörel Haberler

Zorunlu trafik sigortası ile ilgili gelişmeler ve sektörden son haberler burada.

Zorunlu Trafik Sigortası Sektörel Haberler


Trafik Sigortasında İndirimli Fiyatlar Devam Ediyor, Şimdi Teklif Alın!

15 Mayıs 2017 Pazartesi

Zorunlu trafik sigortası primlerinde gerçekleşen düşüş, tavan fiyat uygulaması sonrasında geçen yıla göre %35'i buldu. Avantajlı fiyatlar için şimdi teklif alın.

Aracınızın Trafik Sigortasını Hesaplarken Bu Konulara Mutlaka Dikkat Edin

08 Mayıs 2017 Pazartesi

Tavan fiyat trafik sigortası hesaplama süreçlerinde önemli değişikliklere neden oldu. Trafik sigortası fiyatlarını doğrudan ilgilendiren bu değişikliklere mutlaka göz atın.

Trafik Sigortasında Fiyatlar Düşmeye Devam Ediyor

21 Nisan 2017 Cuma

Zorunlu trafik sigortasında tavan fiyat uygulamasının yürürlüğe girmesiyle beraber sürücüler için indirim haberleri gelmeye başladı. Peki ilerleyen süreçte neler olacak?

Zorunlu Trafik Sigortasında İndirim Başladı, Fiyatlar Düştü

17 Nisan 2017 Pazartesi

Zorunlu trafik sigortasında fiyatlar düştü. Hemen teklif alın fırsatı kaçırmayın. En gerçek ve doğru fiyatlara kolayca ulaşın, anında sigortalanın, poliçenize anında sahip olun.

Trafik Sigortası İndirimi Tavan Fiyat ile Başladı, Hemen Teklif Alın

03 Nisan 2017 Pazartesi

Zorunlu trafik sigortası tavan fiyat uygulaması ve trafik sigortası indirimi hakkındaki son gelişmeleri derledik. Tavan fiyat ve trafik sigortası indirimi ile ilgili tüm merak edilenler.

Trafik Sigortasında Tavan Fiyat İddiaları

20 Mart 2017 Pazartesi

Zorunlu trafik sigortasında yeni uygulama ile tavan fiyat dönemi başlıyor. Ayrıca tavan fiyat dışında sürücülere prim iadesi de iddialar arasında yer alıyor.

Bütçenizi Zorunlu Trafik Sigortası ile Güvenceye Alın

08 Mart 2017 Çarşamba

Bütçenizin güvende kalması için aracınızın zorunlu trafik sigortasını yaptırmayı sakın ihmal etmeyin, kolayca teklif alın, poliçenize en uygun fiyata sahip olun.

Trafik Sigortasında Son Veriler Neyi Gösteriyor?

28 Şubat 2017 Salı

Tartışmalar devam ediyor, peki veriler neyi söylüyor? İşte Şubat ayının son haftasında ortalama trafik sigortası primlerinin son durumu.

Yeni Trafik Sigortası Sistemi Neler Getirecek?

22 Şubat 2017 Çarşamba

Araç sahipleri için büyük önem taşıyan yeni trafik sigortası ile ilgili merak edilen soruların cevapları gelmeye başladı. İşte yeni zorunlu trafik sigortası sisteminin getirecekleri.

Trafik Sigortası Poliçenizi Çok Daha Uyguna Yaptırabilirsiniz

20 Şubat 2017 Pazartesi

Trafik sigortası priminizin dönemsel olarak değişebileceğini biliyor muydunuz? Şimdi teklif alın, en iyi şirketlerin son tekliflerini beklemeden görün. 

Trafik Sigortası Artık Sürücü için Yapılacak

17 Şubat 2017 Cuma

Trafik sigortası ile ilgili yeni bir düzenlemenin sinyallerini veren Mehmet Şimşek, artık araca değil, sürücüye sigorta yaptırma döneminin başlayacağını söyledi.

Sigortasızlık Oranı %30'a Ulaştı, Milyonlarca Araç Sahibi Büyük Tehlikede

23 Ocak 2017 Pazartesi

Trafik sigortası fiyatlarındaki artış sigortasızlık oranının %30'a ulaşmasına neden oldu. Ancak Noyan Doğan'a göre sigorta yaptırmamanın tek nedeni bu değil.