Trafik Sigortasında Kusurlu Araç | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aracın Kazaya Karışması Trafik Sigortası Primini Etkiler Mi?

Trafik sigortası, Trafik Kanunu’na göre trafiğe çıkan tüm motorlu taşıtların yaptırması zorunlu olan bir sigortadır. Karşı tarafın ve 3. şahısların zararlarını karşılar.

Herhangi bir kazada bir ya da birden fazla aracın karışması zorunlu trafik sigortası primlerini etkiler.

Sigorta şirketleri poliçe teminat ve limitlerine göre hasarsızlık indirimi ya da prim artırımı yapabilir.

Sigorta şirketlerinin bu uygulaması ile iyi ve kötü sürücü ayırt edilmiş olacak. Kazaya karışan sürücüler daha fazla prim öderken kazaya karışmayan sürücüler daha az ödeyecek. Böylece iyi sürücü maddi açıdan korunmuş olacak.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik sigortanızı yaptırın kaza zamanı büyük masraflardan kurtulun. Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun zorunlu trafik sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 detaylı bilgi alın.


Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Trafik Sigortası Takibi

Sigorta sahiplerine online kolaylıklar yaşatmak isteyen Sigortam.net’in ‘’Vade Hatırlatma’’ hizmetinden destek alın, trafik sigortanızı riske atmayın!

Devamını Oku

Tramer Sorgulama İşlemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tramer sorgulama ile ilgili önemli bilgileri öğrenin, ihtiyacınız olan araç bilgilerine en kolay, en hızlı ve en doğru şekilde ulaşın.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Anadolu Sigorta Ürünleri

 Anadolu Sigorta hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, Maksimum Hizmet Sigortacılığı anlayışı, yurt genelinde yaygın acenteleri, teknoloji kullanımı, sigorta hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koymaktadır. 

Devamını Oku