444 24 00
7/24 Yanınızdayız

World Finance Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketini Seçiyor

12 Eylül 2011
Dünya
 
Dünya'nın önde gelen ekonomi dergilerinden World Finance, Türkiye'nin en iyi sigorta şirketi olarak Axa Sigorta'yı seçti.

Axa Sigorta, dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden World Finance tarafından 2. kez 'Türkiye'nin en iyi sigorta şirketi' ödülüne layık görüldü.

Axa Sigorta'dan yapılan yazılı açıklamada, World Finance Ödülleri'nin finans ve iş dünyasında, başarı ve 'en iyi uygulama' açısından referans olabilecek sektör liderleri, bireyler, takım ve organizasyonlara verildiği belirtildi.

Açıklamada, 40 binden fazla karar verici pozisyondaki kişinin elektronik ortamda katıldığı araştırmada, katılımcıların adayları yenilikçilik, orijinallik, ürün/hizmet kalitesi, pazar geliştirme ve müşteri ilişkilerinde mükemmellik gibi kriterlere göre değerlendirdiği kaydedildi.
 

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.