Yapı Kredi Sigorta Allianz’a Satıldı

Yapı Kredi Sigorta, Alman sigorta devi Allianz tarafından satın alındı. Yüzde 92.9’luk hisse için biçilen değer 684 milyon Euro (1.6 milyar lira) Geri kalan yüzde 6.1’lik hisse ise İMKB’de işlem görüyor.
 
Sigortam.net üzerinden Yapı Kredi Sigorta Sigorta Sorgulama yaparak en uygun Yapı Kredi sigortasına kolayca ulaşabilirsiniz.
 

Allianz Sigorta

 
Sigorta sektörünün 120 yıllık önemli ismi Allianz, 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Hayat sigortası, sağlık sigortası, bireysel sigorta ve endüstriyel sigorta ürünleri bulunan şirketin 50 binin üzerinde çalışanı var. Dünyanın en büyük sigorta şirketi olan Allianz, 2012 yılında 100 milyar Euro ciro yaptı.
 

Yapı Kredi Sigorta

 
Yapı Kredi Sigorta ise Türkiye’de hayat dışı sigorta üretiminde 5. sırada bulunuyor. Şirketin 531 milyon Euro prim üretimi bulunuyor. Hayat sigortalarında 90 milyon Euro ile 4. sırada bulunan şirket, emeklilik branşında 1.5 milyar Euro ile 3. sırada yer alıyor. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

 

Allianz ile Yapı Kredi Sigorta arasındaki satış anlaşması, 15 yıllık bankasürans anlaşmasını da kapsıyor. Buna göre Yapı Kredi Bankası şubeleri dağıtım kanalı olarak kullanılacak, Allianz ürün ve hizmetlerinin satışı Yapı Kredi Bankası şubelerinden de yapılacak. Bu satışlar sonucu Allianz Yapı Kredi’ye koşullu performansa dayalı komisyon ödeyecek. 

 

 
Sigortam.net üzerinden 23 farklı sigorta şirketi için sigorta sorgulama yapabilirsiniz. Size en uygun kasko sigortası, özel sağlık sigortası, trafik sigortası, konut sigortası, dask, yıllık hayat sigortası ve seyahat sigortası veya BES ürünü için hemen sigorta sorgulama yapın, farklı sigorta şirketlerine ait teklifleri görün, size en uygun sigorta için poliçeniz 3 dakikada hazırlanıp adresinize ücretsiz gönderilsin. www.sigortam.net adresinden veya 444 24 00 Sigorta Danışma Hattı’nı kullanarak uzmanlarımızdan 7/24 sigorta danışma hizmeti alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL