Allianz Türkiye’nin Yeni Adresi Allianz Tower

Allianz sigortaAllianz Türkiye, İstanbul’un yeni finans merkezi olma yolunda ilerleyen Ataşehir Finans Merkezi’nin şimdiden sembol yapılarından birisi haline gelen Allianz Tower’a taşındı. Allianz Türkiye, bünyesi altında bulunan Allianz Sigorta, Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik şirketleri ile birlikte 26 Eylül’den bu yana faaliyetlerini Allianz Tower’da sürdürüyor.

Sigortalanmak icin HEMEN ARAYIN!
444 24 00
İhtiyaciniz olan sigorta branşını seçin, en uygun fiyata 2 dakikada ulaşın!

Sadece mimarisi ile değil, enerji tasarrufu, çevre duyarlılığı ve dijital altyapısıyla da dikkat çeken Allianz Tower, Allianz Türkiye’nin 2500 çalışanın 1700’üne ev sahipliği yapacak. Tüm Dünya’da 70’den fazla ülke 148 bin çalışanı ve 85 milyona yakın müşterisiyle Dünya sigortacılık sektörünün lider sigorta şirketleri arasında yer alan Allianz, geçtimiz yıl ise Türkiye’de 1 Milyar Euro’luk ek bir yatırımda bulunmuştu.

Allianz Tower’ın Mimarisinde İstanbul EsintileriAllianz tower

Mimarlığını Fxfowle’nın yaptığı Allianz Tower’ın yapımında İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerinden esinlenerek, Doğu’nun mimari geleneği ile günümüz teknolojisinin harmanlandı. Allianz Türkiye CEO’su Solmaz Altın ise yaptığı açıklamada Dünya’nın en önemli sigorta şirketlerinden birisi olduklarını belirterek, Allianz Tower’ın, Allianz Grubu’nun Türkiye’ye olan inancının ve kalıcılıklarının bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Allianz Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’nin gerek yatırımları gerekse de geniş ağı ile en önemli sigorta şirketleri arasında bulunan Allianz Sigorta ürünlerine Sigortam.net ayrıcalığı ve avantajları ile sahip olabilirsiniz. Allianz Sigorta’nın Trafik sigortası, kasko ve özel sağlık sigortası ürünleri için en uygun tekliflere sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL