444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Sporu Destekliyor

12 Ağustos 2011

FinansGündem
 
Uluslararası Anadolu Sigorta Cup Women Circuit İstanbul Tenis Turnuvası sonuçlandı.

Türk sigorta sektörünün öncü kuruluşu Anadolu Sigorta, spora verdiği desteği Miltaş Women’s Circuit Tenis Turnuvası’na sponsor olarak sürdürdü. Anadolu Sigorta sponsorluğunda 01-06 Ağustos tarihleri arasında yapılan uluslararası turnuvayı teklerde Christina Shakovets, çiftlerde ise Isabella Shinikova ve İrina Ramialison ikilisi kazandı.
 
Anadolu Sigorta Türk sporunu destekleyerek, Türkiye’de sporun gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor. Milli Reasürans bünyesinde, Türk sigorta dünyasının sportif ve sosyal buluşma noktası olan Miltaş’ın Women’s Circuit Tenis Turnuvası’nın sponsorluğunu bu yıl üçüncü kez Anadolu Sigorta üstlendi.
 
Uluslararası Tenis Federasyonu ile Miltaş’ın işbirliğinde organize edilen Women’s Circuit Bayan Tenis Turnuvası’nda, bayan sporcular 10.000 dolarlık ödül için yarıştılar. 30-31 Temmuz tarihlerindeki eleme maçlarının ardından turnuvanın ana tablo maçları 01-06 Ağustos tarihlerinde İstanbul Suadiye’de yer alan ve içinde 4 adet açık hard kort bulunan Miltaş Soysal Tesisleri’nde gerçekleşti.
 

Final maçları büyük çekişmeye sahne oldu…

 
Christina Shakovets (ALM)-Diana Stomlega (ROM) arasında gerçekleştirilen tekler finalini Shakovets, 6-4 ve 6-2’lik skorlarla kazanırken kupasını, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Musa Ülken ve Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç’tan aldı.
 
Oldukça heyecanlı bir karşılaşmaya sahne olan çiftler finalinde ise Isabella Shinikova (BUL) - İrina Ramialison (FRA) ile Kristina Kazimova (UKR) - Christina Shakovets (ALM) ikilisi karşı karşıya geldi. 3-6 ve 6-1’lik skorlarla berabere sonuçlanan ilk 2 setin ardından, 3. sette maç tie break’e gitti ve karşılaşmayı 10-8’lik skorla Isabella Shinikova-İrina Ramialison ikilisi kazandı. Kazanan tenisçilere kupaları, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Musa Ülken tarafından verildi.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.