Anadolu Sigorta Sporu Destekliyor

Anadolu Sigorta Sporu Destekliyor

FinansGündem
Uluslararası Anadolu Sigorta Cup Women Circuit İstanbul Tenis Turnuvası sonuçlandı.
Türk sigorta sektörünün öncü kuruluşu Anadolu Sigorta, spora verdiği desteği Miltaş Women’s Circuit Tenis Turnuvası’na sponsor olarak sürdürdü. Anadolu Sigorta sponsorluğunda 01-06 Ağustos tarihleri arasında yapılan uluslararası turnuvayı teklerde Christina Shakovets, çiftlerde ise Isabella Shinikova ve İrina Ramialison ikilisi kazandı.
Anadolu Sigorta Türk sporunu destekleyerek, Türkiye’de sporun gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor. Milli Reasürans bünyesinde, Türk sigorta dünyasının sportif ve sosyal buluşma noktası olan Miltaş’ın Women’s Circuit Tenis Turnuvası’nın sponsorluğunu bu yıl üçüncü kez Anadolu Sigorta üstlendi.
Uluslararası Tenis Federasyonu ile Miltaş’ın işbirliğinde organize edilen Women’s Circuit Bayan Tenis Turnuvası’nda, bayan sporcular 10.000 dolarlık ödül için yarıştılar. 30-31 Temmuz tarihlerindeki eleme maçlarının ardından turnuvanın ana tablo maçları 01-06 Ağustos tarihlerinde İstanbul Suadiye’de yer alan ve içinde 4 adet açık hard kort bulunan Miltaş Soysal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Final maçları büyük çekişmeye sahne oldu…

Christina Shakovets (ALM)-Diana Stomlega (ROM) arasında gerçekleştirilen tekler finalini Shakovets, 6-4 ve 6-2’lik skorlarla kazanırken kupasını, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Musa Ülken ve Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç’tan aldı.
Oldukça heyecanlı bir karşılaşmaya sahne olan çiftler finalinde ise Isabella Shinikova (BUL) – İrina Ramialison (FRA) ile Kristina Kazimova (UKR) – Christina Shakovets (ALM) ikilisi karşı karşıya geldi. 3-6 ve 6-1’lik skorlarla berabere sonuçlanan ilk 2 setin ardından, 3. sette maç tie break’e gitti ve karşılaşmayı 10-8’lik skorla Isabella Shinikova-İrina Ramialison ikilisi kazandı. Kazanan tenisçilere kupaları, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Musa Ülken tarafından verildi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL