İletişim Profesyonellerinden Anadolu Sigorta’ya Dört Ödül

Türkiye sigortacılık sektörünün önemli şirketlerindenAnadolu Sigorta’ya Amerikan İletişim Profesyonelleri tarafından çeşitli kategorilerde dört ödül  verildi. 

Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP) tarafından düzenlenen faaliyet raporlarının değerlendirildiği  2014 Vision Awards’a Anadolu Sigorta damgasını vurdu. Dört dalda ödüle layık görülen Anadolu Sigorta; “Sigortacılık” kategorisinde Platin ödül, “Finansal Hizmetler” kategorisinde Gümüş ödül, “ En Yaratıcı Raporlar” dalında dünya sıralamasında Altın Ödül, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi’nde Platin Ödül ‘ü evine götürdü. 

Dört dalda ödüle layık görülen faaliyet raporu, Anadolu Sigorta’nın Tayburn tarafından şirketinin yeni ofisinde 90 yıllık tarihinden kilometre taşlarına yer veren fotoğraflarla desteklendi. 

Anadolu Sigortası’nın başarısını değerlendiren Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, “Aldığımız bu birbirinden değerli ödüller hem başarımızı taçlandırıyor hem de daha iyisini yapma yolunda bizi yüreklendiriyor.Anadolu Sigorta olarak 90 yıldır doğduğumuz ve büyüdüğümüz topraklara hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.90. yılımızda aldığımız bu dört ödül bizim için son derece gurur verici. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”dedi. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL