444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İletişim Profesyonellerinden Anadolu Sigorta'ya Dört Ödül

29 Temmuz 2015

Türkiye sigortacılık sektörünün önemli şirketlerinden Anadolu Sigorta’ya Amerikan İletişim Profesyonelleri tarafından çeşitli kategorilerde dört ödül  verildi. 

Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP) tarafından düzenlenen faaliyet raporlarının değerlendirildiği  2014 Vision Awards’a Anadolu Sigorta damgasını vurdu. Dört dalda ödüle layık görülen Anadolu Sigorta; “Sigortacılık” kategorisinde Platin ödül, “Finansal Hizmetler” kategorisinde Gümüş ödül, “ En Yaratıcı Raporlar” dalında dünya sıralamasında Altın Ödül, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi’nde Platin Ödül ‘ü evine götürdü. 

Dört dalda ödüle layık görülen faaliyet raporu, Anadolu Sigorta’nın Tayburn tarafından şirketinin yeni ofisinde 90 yıllık tarihinden kilometre taşlarına yer veren fotoğraflarla desteklendi. 

Anadolu Sigortası’nın başarısını değerlendiren Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, “Aldığımız bu birbirinden değerli ödüller hem başarımızı taçlandırıyor hem de daha iyisini yapma yolunda bizi yüreklendiriyor.Anadolu Sigorta olarak 90 yıldır doğduğumuz ve büyüdüğümüz topraklara hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.90. yılımızda aldığımız bu dört ödül bizim için son derece gurur verici. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”dedi. 


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.