Müşterileri Anadolu Sigorta’dan Memnun

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma şirketi KA tarafından yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) 2011 yılı sonuçlarına göre Anadolu Sigorta, sigorta sektöründe sağlık sigortası ve kasko branşlarında müşteri memnuniyetinde birinci sırada yer aldı.
 
Konuyla ilgili Anadolu Sigorta'dan yapılan açıklamada, sigortalılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla tüm acenteleriyle uyum içinde çalışan şirketin sigortalıların ihtiyaçları, beklentileri ve talepleri doğrultusunda sürekli olarak kendini geliştirdiği vurgulandı.
 
“Bu çabaların takdir edildiğini ve bu önemli ödülle başarıların teyit edildiğini görmek Anadolu Sigorta için büyük mutluluk ve gurur kaynağı olmuştur” denilen açıklamada, şirketin müşteri odaklı çalışma stratejisinden ödün vermeden, her zaman sigortalılarının yanında olmaya ve onları güvence altına almaya devam edeceği ifade edildi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL