Sigorta Sorgulama Yapmak için Geçerli 5 Sebep!

Yaşadığınız hayatta ne ile karşılaşacağınızı bilmeniz mümkün değildir. Olumlu durumların dışında olumsuz risklerin de yaşanması muhtemeldir. Bazı riskler alınan önlemlerle engellenebilirken bazılarına yapacak bir şey yoktur. Örneğin aniden rahatsızlanma ya da kazadan dolayı yaralanma gibi durumlarda tek çare sigorta yaptırmaktır.

Sigorta hayatınızdaki maddi güvencenizdir. Yaşadığınız rahatsızlıklardan, hastalıklardan dolayı gereken ilacınızı, tedavi masraflarınızı vs. güvence altına alır. Bunu özel sağlık sigortası yapar.

Arabanızda meydana gelen hasarları da kasko sigortası karşılar. Trafikte seyrederken ya da park halinde aracınızın aldığı zararları teminat altına alır. Trafik sigortası ise zorunlu olmasının dışında kaza durumunda karşı tarafta ve 3. kişilerde meydana gelen hasarları kapsamı altında tutar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta yaptırırken elbette ki fiyat önemlidir ama en önemlisi teminatlardır. Çünkü riskinizi karşılamayan sigortanın çok ucuz olması bir anlam ifade etmez. Önemli olan sizin için en iyi sigortaya en uygun fiyatlarla ulaşmanızdır. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortaya ulaşmanız için sigorta sorgulama işlemi büyük önem taşır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL
  • Sigorta sorgulama birçok sigorta şirketinin çeşitli sigorta paketlerini görmenizi sağlar. Bu işlemi yaparken karşınıza çıkan formu doğru bilgilerinizle doldurduğunuzda şirketlerin size en uygun teklifleri sunulur.
  • Size özel sunulan teklifleri inceler, özel ve genel şartlarını ayrıntılı bir şekilde okursunuz. Teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız.
  • Karşılaştırma yaptığınız için istediğiniz teminatların bulunduğu poliçeye daha uygun fiyatlarla ulaşır, fiyat avantajından yararlanmış olursunuz. Kaskoda %45 fiyat avantajı sağlarsınız. Sigortada “En İyi Fiyat Garantisi”nden faydalanırsınız.
  • Sigorta poliçeniz size e-posta ile ulaştırılır. Dolayısıyla sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Sadece bilgisayar yoluyla oturduğunuz yerden aradığınız sigortaya ulaşır, zamanınızı ve bütçenizi de korumuş olursunuz.
  • Kasko sigortası aldığınızda hasar anında 7/24 destek alırsınız, yolda kalsanız da yalnız olmazsınız.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Zaman kaybetmeden sigortanızı satın alın, risklere karşı güvende olun. Tek bir sigorta paketine bağlı kalmak yerine farklı sigortaları inceleyin daha çok seçenek ve daha uygun fiyatlarla poliçe sahibi olun. Sigortam.net’ten ister sigorta sorgulama yaparak online isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak telefondan sigortanızı yaptırırsınız.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL