Sigorta Sorgulamanın Önemi

Sigorta hayatta karşılaşılabilecek risklerin maddi olarak güvence altına alınmasıdır. Yani karşılaştığınız olumsuzluktan doğan zararlar sigortanın koruması altındadır.

Örneğin park esnasında arabanıza biri çarptı ve kaçtı. Bu durumda yaşanan hasar sizin cebinizden değil sigortadan karşılanır. Ya da bir kaza sonucunda yaralandınız. Sağlık masraflarınız özel sağlık sigortasının kapsamı altındadır.

Görüldüğü gibi risk durumunda cebinizden yüklü paralar çıkmasını istemiyorsanız tabii ki sigorta yaptırmalısınız. Sigorta primleri için ödenecek küçük paralar büyük masraflardan kurtulmanızı sağlar.

Sigorta poliçenizdeki limit ve teminatlara bağlı olarak risklerinizi karşılar. Sigorta poliçenizde bulunan teminatların bu açıdan detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. İhtiyaç duyduğunuz teminatların poliçenizde yer alması risk durumunda sorun yaşamanızı önler.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta ertelenmemesi gereken bir güvencedir. Bir dakika sonra neler yaşanabileceğini bilmek mümkün olmadığı için her an bir riskle karşılaşabilme ihtimalini düşünmeli ve sigorta yaptırılmalıdır. Sigorta satın almak dikkat gerektiren önemli bir iştir. Kendiniz için en uygun olan sigortaya ulaşmak için mutlaka sigorta sorgulama işlemini yapmanız gerekir. Fakat her yerden bu işlemin yapılması güvenli değildir. Her şeyde olduğu gibi sigorta satın alırken de güvenli şirketler tercih edilmelidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Peki nedir bu sigorta sorgulama? Nasıl yapılır ve faydaları nelerdir?

 • Sigorta sorgulama işlemi tek bir form ile sigorta şirketlerinin bilgilerinize en uygun tekliflerini sunar. Bu formu doğru bilgilerle ve eksik yer bırakmadan doldurmanız önem taşır. Sigorta sorgulama işleminde gereken bilgilerin neler olduğuna "Sigorta Sorgulama Yaparken Gerekli Bilgiler" yazımızdan ulaşabilirsiniz.
   
 • Teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yaparak sizin için en uygun sigortayı seçmenizi kolaylaştırır. Böylece farklı şirketlerin farklı ürünlerini görmüş, incelemiş olursunuz.
   
 • Karşılaştırma yaptığınız için karşınıza çıkan ilk sigortayı almamış olur, böylece fiyat avantajı sağlamış olursunuz.
   
 • Uzun arayışlarla zaman kaybetmez hızlı ve kolay bir şekilde işleminizi tamamlarsınız.
   
 • Sigorta uzmanlarından 7/24 yardım alırsınız.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigorta sorgulama işlemi Sigortam.net’ten sadece 3 dakikanızı alır. En iyi sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası teklifleri “En İyi Fiyat Garantisi” ile size sunulur. Böylece hem içiniz hem de cebiniz rahat olur. Telefonda sigorta yaptırmak için ise 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 aramanız yeterli.

  

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL