Site Kullanımı

Paylaş
    FacebookTwitterLinkedIn

Poliçe alımı

Sigortam.net ile Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin ürünlerini prim ve teminat yönünden detaylı karşılaştırabilir, dilerseniz kasko, trafik ve sağlık poliçelerinizi anında satın alabilirsiniz.

Üye girişi

Web sitemizden online poliçe alımı sırasında seçtiğiniz kullanıcı adı ve şifresi ile üye girişi yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, poliçe alımı sonrası hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Sitemizde üyelik girişinin kullanılma amacı, kullanıcının kendisine özel olan poliçeleri ile ilgili gerekli bilgilere ulaşmasının, poliçe alımı sonrası hizmetlerinden yaralanmasının ve bu hizmetler için bilgi almasının kolaylaştırılmasıdır.
Kasko, trafik ve sağlık sigortalarında detaylı karşılaştırma işleminden sonra poliçe almak istemezseniz kişisel bilgilerinizi karşılaştırma sayfasındaki ‘Bilgilerimi Sakla’ butonuna tıklayarak saklayabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile tekrar giriş yaptığınızda kaldığınız yerden devam edebilir, ürün içeriği ve prim bilgilerine güncel haliyle ulaşılabilir dilerseniz poliçenizi satın alabilirsiniz.

Poliçe takibi

Sigortam.net’ten poliçe satın aldıysanız sitemiz vasıtasıyla poliçe alımı sırasında belirlediğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak tüm poliçe bilgilerinize istediğiniz an ulaşabilir ve takibini yapabilirsiniz. Bunun için üye girişi yapıp gelen sayfada ‘Poliçe görüntüleme’ fonksiyonunu seçmeniz yeterlidir. ‘Poliçe numarası’ üzerine tıkladığınızda poliçe bilgilerinizi görebilirsiniz.

Hasar bildirimi ve hasar dosyası görüntüleme

Sigortam.net’ten aldığınız poliçelerinizde hasar meydana geldiğinde, sitemizden hasar ihbarında bulunabilir ve ihbar tarihinizden itibaren hasar dosyanızın takibini yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmek için ‘Üye Girişi’ bölümüne kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek gelen sayfada Hasar işlemlerini tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada hasar ihbarı yapmak istediğiniz branş üzerine tıklayarak hasar ihbar formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bulunan formu eksiksiz doldurup hasar işlemlerinizi başlatabilir, talep edilen evrakı en kısa sürede Sigortam.net’e ulaştırıp hasar ödemenizi hızlandırabilirsiniz.

Hasar ihbarından sonra dosyanızın hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. ‘Hasar dosyası görüntüleme’ seçildiğinde, hasar başvuruları sayfasına ulaşacaksınız. Bu sayfada bulunan ilgili hasar dosya numarasının üzerine tıkladığınızda, dosyanızın en son işlem durumunu öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda

Bu bölümde şirketimizin organizasyon yapısı hakkında bilgi sahibi olabilir, bize ulaşmanız için gerekli olan irtibat bilgilerimizi bulabilirsiniz.

Online çalıştığımız sigorta şirketleri

Bu bölümde sitemiz üzerinden online poliçe alabileceğiniz sigorta şirketleri bulunmaktadır. Sigorta şirketlerinin logolarına tıkladığınızda ilgili şirketin bağlı olduğu holding, tarihçesi, sermaye yapısı, personel bilgisi, bölge müdürlükleri, acente sayıları, prim üretimleri, ödedikleri hasarlar, referansları ve ek hizmetleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.İnsan Kaynakları Süreçleri ve Sigortam.net'te Kariyer fırsatları için tıklayınız.

Site güvenliği

Web sitemizden online poliçe alımı sırasında kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için SSL ve SET güvenlik protokol ve standartları uygulanmaktadır.

Ana sayfaya dönüş

Sitemizin hangi sayfasında olursanız olun, ana sayfaya geri dönebilmek için her sayfanın üzerinde bulunan logomuza tıklamanız yeterlidir.

İnternetten Teklif Al!

2 dakikada 20’den fazla sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştır, anında satın al.