• 7/24 bizi arayabilirsiniz,
  • 0850 250 2400

Allianz Sigorta, Trafik Sigortası ile Sigortam.net'te

31 Mart 2014

13 yıldır 1.8 milyon müşterisine en iyi hizmeti vermek için çalışan Sigortam.net, hizmet ve ürün çeşitliliğini geliştirmeye devam ediyor.
Türkiye'nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile sizleri buluşturuyor. 

6 milyon müşterisiyle Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden Allianz Türkiye ile olan işbirliğini bir adım daha ilerleterek, kasko sigortası ve özel sağlık sigortası hizmetlerinden sonra müşterilerine Allianz Sigorta’nın avantajlı zorunlu trafik sigortası tekliflerini de sunmaya başladı.

Artık Sigortam.net’in Sigorta Destek Hattı ile  trafik sigortası sorgulama ya da zorunlu trafik sigortası teklifi almak isteyen herkes Allianz Sigorta’nın avantajlı tekliflerinden yararlanabilecek. 

Allianz Sigorta trafik sigortası ürünleri hakkında bilgi almak ve zorunlu trafik sigortası satın almak için 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Trafik Sigortasında Fiyatlar Düştü! Hemen Alın, İndirim Fırsatını Kaçırmayın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Allianz Sigorta

Dünyanın en güçlü finans topluluklarından olan Allianz Sigorta, dünyada 80’den fazla ülkede 144.000 çalışanıyla 78 milyon müşterisine hizmet vermektedir.

Allianz Sigorta, Türkiye’de 2500 çalışanı, 12 bölge müdürlüğü ve 3700 acentesi ile faaliyet göstermektedir. 2013 yılı sonu itibariyle, Allianz şirketleri Hayat dışı branşlarda toplam %15.8 pazar payı ve Emeklilik branşında %20 pazar payı ile sektörün lideri konumundadır.2013 yılında bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre Allianz, sigorta sektöründe ‘Türkiye’nin En Beğenilen Sigorta Şirketi’ olmuştur.


Okumaya Devam Edin

Zorunlu Trafik Sigortası'nda Tarife Değişikliği

Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Zorunlu Trafik Sigortası'nın sigorta şirketleride uygulanacak fiyat tarfileri ve tarifelerin Müsteşarlığa bildirimleri hakkında duyuru yaptı. 

En Çok Aracımızı Seviyoruz

Türkiye'de, gelişmiş ülkelere göre sigorta yaptırma oranlarının düşük olduğu, sigorta pazarının yaklaşık yüzde 60'ını ise araçların trafik ve kasko poliçelerinin oluşturduğu bildirildi.

Erzurum Kaza Riski Yüksek İller Arasında

Erzurum’da sigorta acentesi işletmeciliği yapan Hasan Başkaban, trafikte seyreden araç sayısının 74 bin 311 olduğunu belirterek, 13 bininde, sigorta bulunmadığını bildirdi.