En Uygun Anadolu Sigorta Kasko Fiyatları Sigortam.net’te!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası Sigortam.net’te! 

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden Anadolu Sigorta kasko sigortası ürünlerini Sigortam.net’ten kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı araç servis ağından faydalanabilir, deneyimli kadrosu ve konusunda uzman personeli ile kaliteli ve kesintisiz hizmet alırsınız.

Siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kaskoyu bulmak ve Anadolu Sigorta güvencesinden faydalanmak için 2 dakikada Sigortam.net’ten teklif alın.

Neden Sigortam.net?

Araç kasko sigortası fiyatları; kişisel özellikler, araç hasar geçmişi ve aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir. En uygun kasko sigortası, teminat ve fiyatlar karşılaştırılarak seçilmeli ve uzman desteği ile satın alınmalıdır.

Sigortam.net yılların sigortacılık tecrübesi ile her bir müşterisinin ihtiyacını tanır ve ona yönelik çözüm sunar.

Poliçenizi Seçerken Yanınızdayız

Türkiye’nin en iyi 20 sigorta şirketinden dilerseniz online dilerseniz telefonda anında teklif alırsınız,

Bütün fiyat ve teminatları şeffaf bir şekilde karşılaştırma imkanı bulur, %50’ye varan fiyat avantajı yakalarsınız,

Teklifler arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçmek için uzmanlarımızdan destek ve her türlü sorunuza 7 / 24 cevap alırsınız.

Poliçenizi Satın Alırken Yanınızdayız

Poliçenizi kişiye özel sigorta uzmanlarının danışmanlığı ile anında satın alır, ödemenizi dilerseniz taksit taksit yaparsınız.

En İyi Fiyat Garantisi” ile satın alırsınız. Satın aldığınız poliçenin başka bir yerden daha ucuza alınamayacağını garanti ederiz.

Poliçenizi adresine ücretsiz kargo ile göndeririz.

Poliçe Süresince ve Hasar Anında Yanınızdayız

Poliçeniz süresince her türlü hasar anında sadece Sigortam.net’i aramanız yeter.

444 24 00 Sigorta Destek Hattımız günün her saatinde, çekici hizmetinden, eksper tayinine kadar hasar sürecinizi takip ederiz.

Poliçeniz Yenilenirken Yanınızdayız

Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ederiz,

Vadeniz dolmadan önce sizinle iletişime geçerek, poliçenizi yenilemeniz için bilgilerinizi güncelleriz,

En iyi şirketlerden sizin için teklif hazırlar, yenileme ve hasarsızlık gibi indirim haklarınızı sizin için gözetiriz,

Vade tarihinizde yenilemenizi yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanızı sağlarız.

Anadolu Sigorta Araç Kasko Sigortası

Aracınızla ilgili zorunlu ya da isteğe bağlı sigortalarınızı Anadolu Sigorta’dan yaptırarak yaygın servis ağı ve 7/24 hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz.

Anadolu Sigorta’dan araç sigortası aldığınızda, belirlenen şartlar ve limitler dahilinde Oto Arıza Sigortası ile mekanik ve elektriksel arızalara karşı da teminat altına alabilirsiniz.

Anadolu kasko sigortası yaptırmanın avantajlarından bazıları şunlardır:
– TSK mensupları ve emeklileri, onların eş ve çocukları, şehit ve gazi yakınları ile TSK yararına faaliyet gösteren vakıflar ve bu vakıflara bağlı ortaklıkların personeline ait hususi otomobiller için hazırlanmış özel paketler bulunmaktadır.
– Mini onarım hizmetleriyle aracınızın küçük hasarlarını Auto King Servislerinde kolayca ve ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
– Anadolu Sigorta’da alacağınız kasko sigortası poliçesine göre deprem, sel, grev, lokavt, halk hareketleri ve terör hasarlarına karşı hukuksal koruma masraflarınız karşılanmaktadır.
– Tüzel kişilere ait faturalı hasar ödemelerinde KDV ödenmektedir.
– Son model aracınızın, kaskonuzun ilk bir yıllık sigorta süresi içerisinde çalınması ya da tam ziya olması halinde Anadolu kasko aracınızın aynısını satın almaktadır.
– Hususi otomobilinizde bulunan kişisel eşyalarınız (Mücevherat, para, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar vb. hariç) araçla birlikte teminat altına alınmaktadır.
Anadolu Sigorta, araç sigortaları kapsamında zorunlu sigorta olan, trafik sigortası hizmeti de sunmaktadır.

Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta geniş ürün gamı ve ihtiyaca yönelik özel sağlık sigortası paketleri ile herkese ve her keseye uygun sağlık sigortası hizmeti vermektedir.

Bireysel müşterileri için 15 ayrı sağlık paketi ile poliçe özel ve genel şartları dahilinde pek çok hastalık ve tetkik için güvence sunmaktadır. Ayakta tedavi ve yatarak tedavi seçeneklerinden ileri tanı yöntemlerine kadar farklı teminatlar seçebilir, anlaşmalı kurumlarda en kaliteli sağlık hizmetlerini alabilirsiniz. Bazı acil durumlarda ise, anlaşmalı / anlaşmasız ayrımına gitmeksizin sağlık teminatlarından belirlenen şartlar ve teminatlar dahilinde yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Anadolu Sigorta müşteri odaklı yaklaşımın bir sonucu olarak, sağlık hizmetlerinde sigortalıları için önemli bir avantaj sağlamıştır. 22/11/2011 tarihinden itibaren elementer branş ürünlerinin herhangi birinden (Yeşilkart ve Yurtdışı Seyahat Sigorta poliçeleri hariç) yürürlükte bir poliçeye sahip olan bireysel sigortalıları için, anlaşma sağlanan sağlık kurumlarından indirimli hizmet alabilmeleri imkanını vermiştir. Yukarıdaki ölçütlere uygun hayat dışı branşta bir sigortanız varsa tedavi gördüğünüz kurumda bu hizmetten faydalanabilmeniz için, nüfus cüzdanınızın yanınızda bulunması ve Anadolu Sigorta müşterisi olduğunuzu belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Anadolu Sigorta Kasko Fiyatları için 2 Dakikada Kasko Sorgulama

Anadolu Sigorta kasko sigortası fiyatlarına tek bir formla 2 dakikada ulaşın. Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisi altında ihtiyaçlarınıza en uygun kasko sigortasını seçin, %50’ye varan fiyat avantajını yakalayın.

Anadolu Sigorta kasko sorgulama işleminizi Sigortam.net üzerinden yapın;

  • 2 dakikada kasko sigortası fiyat teklifi
  • En iyi fiyat garantisi
  • ​ %50’ye varan fiyat avantajı ile kasko sigortası
  • 7/24 hizmet, ücretsiz poliçe gönderimi, yenileme takibi gibi avantajlara sahip olun.

Sigortam.net ile anlaşmalı diğer sigorta şirketleri için kasko sorgulama yaparak kasko fiyatlarını karşılaştırın, size en uygun kasko teklifine ulaşın. Dilerseniz 20’nin üzerinde sigorta şirketinden kasko teklifi almak için Anlaşmalı Sigorta Şirketleri Kasko Sorgulama ​yapın.

Anadolu Sigorta Hakkında

1925 Yılında Atatürk’ün talimatı ile İş Bankası iştiraki olarak kurulan Anadolu Sigorta, Türkiye’nin en büyük ve köklü sigorta şirketlerinden bir tanesidir. Anadolu Sigorta, Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olması bakımından, Türkiye’deki sigortacılık sektörünün bir çok konuda öncüsü olmuştur.

Anadolu Sigorta, Sigortam.net’in kurulduğu ilk günden bu yana anlaşmalı sigorta şirketlerinden bir tanesidir. Sigortam.net’ten Anadolu Sigorta kasko, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası tekliflerini sigorta danışmanlaırmızın rehberliğinde satın alabilirsiniz.

Ayrıca Anadolu Sigorta konut sigortası için de Sigortam.net’ten online sigorta talebi iletebilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL