Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Anadolu Sigorta Ürünleri

Anadolu Sigorta, 1925 yılında Ulu Önder Atatürk’ün girişimiyle, ilk ulusal bankamız olan Türkiye İş Bankası’nın öncülüğünde kurulmuştur. Bu bağlamda Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketidir.
Anadolu Sigorta ÜrünleriAnadolu Sigorta uzman kadroları, deneyimli ve yaygın acente ağıyla müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemektedir. Hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, Maksimum Hizmet Sigortacılığı anlayışı, yurt genelinde yaygın acenteleri, teknoloji kullanımı, sigorta hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koymaktadır. Bu anlayışının sonuçları olarak kendi sektöründe pek çok ödül kazanmıştır. Ayrıca ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini de alarak hizmet seviyesini yükseltmiştir.
Anadolu Sigorta müşterileri odaklı yaklaşımıyla almış olduğu ödüllerin bazıları şöyledir:
• 2004 yılında “Ürün ve Hizmetlerinden Genel Olarak En Fazla Memnun Olunan Sigorta Şirketi” seçilerek Active Academy Sigortacılıkta Bireysel Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nü kazandı.

• 2006 yılında art arda 5. yılda da prim üretiminde sektör liderliğini korudu ve Türk sigortacılığında tarihi bir sonuca imza atarak 1 milyar YTL’yi aşan prim üretimini gerçekleştirdi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

• 2007 Son altı yıldır prim üretiminde kesintisiz sektör birincisi olan Anadolu Sigorta, 2007 yılında toplam prim üretiminde 1 milyar ABD Doları eşiğini geçen Türkiye’deki ilk sigorta şirketi oldu.
• 2008 yılında C2C Değişim Programı ile sürdürülebilir büyüme stratejisi ile kârlılığını artırırken, üstün hizmet kalitesi ile arka arkaya 5. kez Active Academy Sigortacılıkta Bireysel Müşteri Memnuniyeti ödülünü aldı.
• 2009 yılında “Ürün Gamı Kategorisinde Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” seçildi.
• 2010 ve 2011 yıllarında Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi, Müşteri Memnuniyeti Ödüllerini aldı.

Anadolu Sigorta Araç Kasko Sigortası

Aracınızla ilgili zorunlu ya da isteğe bağlı sigortalarınızı Anadolu Sigorta’dan yaptırarak yaygın servis ağı ve 7/24 hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Anadolu Sigorta’dan araç sigortası aldığınızda, belirlenen şartlar ve limitler dahilinde Oto Arıza Sigortası ile mekanik ve elektriksel arızalara karşı da teminat altına alabilirsiniz.
Anadolu kasko sigortası yaptırmanın avantajlarından bazıları şunlardır:
– TSK mensupları ve emeklileri, onların eş ve çocukları, şehit ve gazi yakınları ile TSK yararına faaliyet gösteren vakıflar ve bu vakıflara bağlı ortaklıkların personeline ait hususi otomobiller için hazırlanmış özel paketler bulunmaktadır.
– Mini onarım hizmetleriyle aracınızın küçük hasarlarını Auto King Servislerinde kolayca ve ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
– Anadolu Sigorta’da alacağınız kasko sigortası poliçesine göre deprem, sel, grev, lokavt, halk hareketleri ve terör hasarlarına karşı hukuksal koruma masraflarınız karşılanmaktadır.
– Tüzel kişilere ait faturalı hasar ödemelerinde KDV ödenmektedir.
– Son model aracınızın, kaskonuzun ilk bir yıllık sigorta süresi içerisinde çalınması ya da tam ziya olması halinde Anadolu kasko aracınızın aynısını satın almaktadır.
– Hususi otomobilinizde bulunan kişisel eşyalarınız (Mücevherat, para, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar vb. hariç) araçla birlikte teminat altına alınmaktadır.
Anadolu Sigorta, araç sigortaları kapsamında zorunlu sigorta olan, trafik sigortası hizmetide de sunmaktadır.

Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta geniş ürün gamı ve ihtiyaca yönelik özel sağlık sigortası paketleri ile herkese ve her keseye uygun sağlık sigortası hizmeti vermektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Bireysel müşterileri için 15 ayrı sağlık paketi ile poliçe özel ve genel şartları dahilinde pek çok hastalık ve tetkik için güvence sunmaktadır. Ayakta tedavi ve yatarak tedavi seçeneklerinden ileri tanı yöntemlerine kadar farklı teminatlar seçebilir, anlaşmalı kurumlarda en kaliteli sağlık hizmetlerini alabilirsiniz. Bazı acil durumlarda ise, anlaşmalı / anlaşmasız ayrımına gitmeksizin sağlık teminatlarından belirlenen şartlar ve teminatlar dahilinde yararlanabilirsiniz.
Ayrıca Anadolu Sigorta müşteri odaklı yaklaşımın bir sonucu olarak, sağlık hizmetlerinde sigortalıları için önemli bir avantaj sağlamıştır. 22/11/2011 tarihinden itibaren elementer branş ürünlerinin herhangi birinden (Yeşilkart ve Yurtdışı Seyahat Sigorta poliçeleri hariç) yürürlükte bir poliçeye sahip olan bireysel sigortalıları için, anlaşma sağlanan sağlık kurumlarından indirimli hizmet alabilmeleri imkanını vermiştir. Yukarıdaki ölçütlere uygun hayat dışı branşta bir sigortanız varsa tedavi gördüğünüz kurumda bu hizmetten faydalanabilmeniz için, nüfus cüzdanınızın yanınızda bulunması ve Anadolu Sigorta müşterisi olduğunuzu belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Sigortam.net’ten Sigorta Almanın Avantajları

Kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortanız için Anadolu Sigorta ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sigortam.net’ten Anadolu Sigorta ürünü alımlarınızda konularında uzman müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. İstediğiniz sigorta branşında size özel Anadolu Sigorta teklifi hazırlayacak, seçtiğiniz poliçe için farklı ödeme seçeneklerini size sunacak ve satın alma işleminizi tamamlamanız konusunda da size destek olacaktır.
Böylece;
– Poliçeniz, hangi branşta olursa olsun, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış olacak,
– Poliçenizin içeriği konusunda bilgilendirilmiş olacaksınız,
– Aklınıza takılan soruların cevabını alabileceksiniz,
– Uygun ödeme koşulları ile poliçenizi alabileceksiniz.

Diğer Sigorta Şirketlerine Ait Ürünler

Kendiniz, sevdikleriniz veya aracınızın güvenliği için sigorta yaptırmayı ihmal etmeyin. En uygun sigorta poliçesini almak için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL