Anadolu Sigorta’da Bayrak Değişimi

İlhami KoçTürkiye’nin öncü sigorta şirketleri arasında yer alan Anadolu Sigorta’da önemli bir bayrak değişimi yaşandı. Şirketin 2012 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini üstlenen Musa Ülken emekliliğe ayrılırken, Ülken’in yerine Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İlhami Koç atandı.

Yaklaşık 38 yıldır çalışma hayatının içerisinde bulunan Musa Ülken, Anadolu Sigorta’nın farklı kademelerinde görev aldıktan sonra 2012 yılında ise Genel Müdür olarak atanmıştı. 31 Ekim’de emekliye ayrılacak olan Ülken’in ardından boşalacak Genel Müdürlük makamına ise İlhami Koç oturacak.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç Kimdir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan İlhami Koç, iş hayatına 1986 yılında Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda başladı. Bankanın uzun yıllar boyunca çeşitli departmanlarında görev alan Koç, 2013 yılında ise Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı. Buradaki görevini de başarıyla sürdüren Koç, 31 Ekim 2016 tarihi itibariyle ise Anadolu Sigorta Genel Müdürlüğü’ne atandı.

Anadolu Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri arasında yer alan Anadolu Sigorta’nın ürünlerine, Türkiye’nin en iyi sigorta karşılaştırma platformu Sigortam.net ile kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen sigorta sorgulama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak Anadolu Sigorta kasko, trafik sigortası veya özel sağlık sigortası ürünleri için kolayca teklif alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL