2014 Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Hazine Müsteşarlığı Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği ile her sene değişikliğe uğrayabilen, sigortacılar ve sigortalılar için son derece önemli olan merek konusu başlıklardan biri de 2014 özel sağlık sigortası fiyatları elbette.

2014 özel sağlık sigortası fiyatları değişikliğe uğrasa ve özel sağlık sigortasının kapsamında farklılıklar olsa da, uygun özel sağlık sigortası fiyatları ile ulaşmak mümkün. Tek yapmanız gereken sadece iyi bir araştırmacı olmak, bilinçli hareket etmek.

Hastalık ve kaza gibi durumlarda oluşan riskler poliçede belirtilen sigorta genel ve özel şartları kapsamında karşılanır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

2014 Özel Sağlık Sigortası Farklılıkları

  • 2014 yeni yönetmeliğiyle sigortalıya her değişikliği poliçede belirtmesi zorunludur.
  • Yeni yönetmelikle birlikte sigorta şirketleri, teminatlarda sigortalının aleyhine değişikliğe gidemez.
  • Sigorta şirketleri ömür boyu yenileme garantisi alan kişiyle ilgili değişik yapamaz. Sigorta teminatları kapsamında değişiklik yapılmak isteniyorsa poliçede ‘’ömür boyu yenileme garantisi’’ yazamaz.
  • Yeni yönetmeliğe göre 18 yaşını doldurmuş tüm sigorta yapılacak fertlerden imza alınıyor ve 18 yaş altındaki kişilerde ise vekil olarak ebeveyn imza veriyor.
  • Özel şartların değişmesi özel sağlık sigortası başvuru formu değişikliğine de neden oldu.

Siz de ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için özel sağlık sigortası başvuru formunu doldurun. Sigortam.net ile sigorta şirketleri tarafından sunulan güncel 2014 özel sağlık sigortası fiyatları listesine ulaşın.

Tüm sorularınız için Sigortam.net uzmanlarına 7/24 ulaşmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler