Limitsiz Özel Sağlık Sigortası

Limitsiz özel sağlık sigortası, sigorta şirketleri tarafından özel olarak hazırlanmış sağlık sigorta paketleri arasındadır. Özel sağlık sigortası poliçelerinde standart teminat yatarak tedavidir ve sağlık sigortasının genel koşulları gereği tüm sigorta paketlerinde yatarak tedavi limitsiz olarak %100 oranında karşılanmaktadır. 
 
Yatarak tedavinin yanı sıra ayakta tedavi teminatı da poliçeye kişinin talebi doğrultusunda eklenmektedir. Yıl içinde muayene ve hafif hastalıklar çoğunlukta olduğundan ayakta tedavi teminatının alınması yüksek oranda tavsiye edilmektedir. 
 

Ayakta Tedavi Teminatı

 
Ayakta tedavi teminatı, yurtdışı teminatı gibi ek teminatlar seçilirken, poliçe primlerini değiştiren özellikler arasında limitler bulunmaktadır. Yıl içerisinde meydana gelen sağlık sorunları ve hastalıkların tedavi giderleri için kişi bir limit belirleyebilmekte ve sağlık sigortası masrafları bu limitlere kadar karşılamaktadır. Örneğin ayakta tedavi için %20 katkı payı ve 2.500 TL limit gösterilebilmektedir. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

 

Limitsiz özel sağlık sigortasında ise poliçe dönemi boyunca sağlık harcamalarında herhangi bir limit belirlenmez. Sigorta şirketlerinin sunduğu limitsiz paketler ile poliçenin geçerli olduğu tüm sağlık kuruluşlarında, teminat altına alınmış olan hastalıklara karşı herhangi bir masraf kısıtlaması olmadan tedavi olunabilmektedir.

 

 
Limitsiz sağlık paketlerinde tüm muayene ve teşhis masrafları, testler, tahliller, röntgenler ile birlikte tedavi ve ameliyat giderleri dahil edilmektedir. Bazı sigorta şirketlerinde diş ve göz tedavileri de limitsiz paket kapsamında bulunmaktadır. 
 
Limitsiz sigorta kapsamı her şirkete göre farklılık gösterdiğinden, paketlerin dikkatle incelenmesi ve içeriğinde hangi tedavilerin bulunduğunun bilinmesi gereklidir. Limitsiz sağlık sigortası fiyatları diğer paketlerden daha yüksek olsa da yıl boyunca sağlık harcamalarınız hakkında endişelenmenizi önlemektedir.
 
Limitsiz özel sağlık sigortası kapsamlarını ve fiyatlarını öğrenmek, farklı şirketlerin sunduğu hizmetlere bir kaç dakika içinde ulaşmak ve sigorta karşılaştırma yapmak için sigorta sorgulama işleminden yararlanın. 
 
Sizin ve ailenizin sağlık harcamalarını güvence altına alan özel sağlık sigortası ile ilgili tüm öğrenmek istediklerinize ister Sigortam.net üzerinden online, isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 ulaşın. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL