Anadolu Sigorta’ya İki Ödül Birden!

Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP)’nin düzenlediği uluslararası faaliyet raporu yarışmasına Anadolu Sigorta sigortacılık kategorisinde katıldı. Anadolu Sigorta’nın 2013 yılı faaliyet raporu ise bu yarışmada 2 ödül almaya hak kazandı.

Yarışmaya katılan şirketler 100 puan üzerinden değerlendirilirken, Anadolu Sigorta, 97 puana sahip oldu. Sigorta sektörünün en iyi faaliyet raporlarından biri olarak görülen rapor, Anadolu Sigorta’nın yeni binasına taşınma sürecini de içeriyor. Bu anlamda raporun anlatım tarzı, yaratıcılığı, verdiği mesajlar açısından da beğenildi.

“En Yaratıcı Raporlar” kategorisinde onur ödülünün sahibi olan rapor, sektöründeki değerlendirmeye göre de gümüş ödül kazandı. Yarışmayı 25 ülkeden binden fazla kurum temsil ederken, ABD, Almanya ve Hong Kong katılımın en çok yaşandığı ülkeler oldu.

Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi 2001 yılında faaliyete başlamış ve amacı iletişim sektöründeki en iyi uygulamaları, örnek oluşturabilecek projelerin paylaşımını sağlamak, geniş kitlelere duyurmak.

 

 

Anadolu Sigorta Hakkında:

1925 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün girişimiyle ve Türkiye İş Bankası’nın da öncü olmasıyla kurulan Anadolu Sigorta, Cumhuriyet’in kurulmasıyla birlikte milli sigortacılığın lideri durumdadır. İlk kez paket sigorta çeşidini sunan şirket, geniş kapsamlı hayat sigortasını içeren ürününü de satışa sunmuştur. Elektronik cihaz sigortasını da uygulayan ilk şirket olan Anadolu Sigorta, yurt dışında da ilk kez şirket kurma özelliğine sahiptir. 2006 yılında prim üretimini 1 milyar TL’nin üzerine çıkaran şirket, sektörde lide konuma gelmiştir. 5 kez sigortacılıkta bireysel müşteri memnuniyeti ödülü alan şirket, ayrıca sahip olduğu sosyal sorumluluk projeleri ve faaliyet raporlarıyla da 4 kez  uluslararası ödül almaya hak kazanmıştır.

Anadolu Sigorta ile ilgili diğer yazılar:

Anadolu Sigorta ile Seyahatlarinizde Güvencedesiniz!

Anadolu Sigorta'dan Yeni Bir Proje!

Anadolu Sigorta Trabzonspor Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?

Anadolu Sigorta Yeni Yerine Taşındı

Anadolu Sigorta'dan Yeni Dar Kapsamlı Kasko: Pert Kasko Sigortası

Anadolu Sigorta Birleşik Kasko Sigortası

Anadolu Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Anadolu Sigorta’nın en uygun kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigortanızı telefonda yaptırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL