444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortanız Saatli Bomba Olmasın

05 Temmuz 2004

İnternet üzerinden sigorta hizmetleri veren Sigortam.net'in kurumsal genel müdür yardımcısı Esra Unur, Türkiye’de gerek kişiler gerekse firmaların sigorta konusunda yeterli bilince sahip olmadığını, risk yönetiminin son halkası olan sigorta poliçesinin yanlış düzenlendiği takdirde saatli bir bomba niteliği taşıyacağını anlatıyor. Esra Unur, KOBilere bakışları konusunda şu bilgileri aktarıyor: Sigortam.net'in kurumsal hizmetler bölümüne giren bir şirket, karşı karşıya olduğu riskler durumunda ne yapması gerektiğini öğrenebiliyor ve kendisine özel poliçe kapsamını oluşturabiliyor. İstediği bilgileri başvuru formunu doldurarak iletebiliyor ve kendisini uzman kişilerin aramasını sağlayabiliyor. Vurgulamak istediğimiz konu doğru risklere doğru teminatlardan oluşan poliçeler düzenlememiz. Müşteri ya da müşteri adaylarımızı neyi satın aldıkları konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Kurumsal satış departmanının hedef müşterilerinin büyük bölümü KOBiler. Son dinemde, KOBilere yönelik özel ürün anlamında gıda ve tekstil sektörüne özel risklerin yer aldığı paket poliçeler örnek verilebilir. Gıda sektöründe yaşanabilecek bir sorun olan gıda bozulması teminatı da ilgili pakete ilave edildi.''


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.