46.404 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Dask Sigorta Rehberi

DASK sigorta rehberi ile DASK hakkındaki bütün önemli konular bir arada.

Dask Sigorta Rehberi


DASK ile Konutunuzu Geç Kalmadan Güvenceye Alın

26 Nisan 2017 Çarşamba

DASK ile konutunuzu güvenceye alın. Zorunlu deprem sigortasının sağladığı avantajlardan yararlanın, olası bir doğal afet kaynaklı maddi zararlara karşı hazırlıklı olun.

En Kolay DASK Hesaplama ile DASK Fiyatları Öğrenme

22 Temmuz 2016 Cuma

Konutunuz için en kolay DASK fiyatları öğrenme Sigortam.net'te. DASK formunu kolayca doldurun DASK hesaplama ile evinizin DASK fiyatını öğrenin. 

Türkiye’de DASK Oranı %40'ı Aştı

18 Nisan 2016 Pazartesi

İstatistiklere göre Türkiye'deki DASK sigortası bulunan konut sayısının oranı %40'ı aştı. İşte zorunlu deprem sigortası ile ilgili son istatistikler.

DASK'ta Sigortalılara Avans Ödeme Şansı

07 Ocak 2016 Perşembe

Hazine Müsteşarlığı'nın zorunlu deprem sigortası (DASK) genel şartlarında yaptığı değişiklikle artık sigortalılar deprem sonrasında avans ödemesi alabilecekler.

Zorunlu Deprem Sigortası Fiyatları

04 Aralık 2015 Cuma

Siz de konutunuzun zorunlu deprem sigortası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız zorunlu deprem sigortası ile ilgili bu içeriğimize mutlaka göz atın.

Deprem Anında Ne Yapacağınızı Biliyor musunuz?

12 Kasım 2015 Perşembe

Ülkemizin acı gerçeği deprem karşısında, gerekli önlemlerin alınmaması acı tabloların tekrar ortaya çıkma riskini arttırıyor. DASK ile konutunuzu güvence altına alın.

DASK Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

26 Haziran 2015 Cuma

Deprem felaketleri sonrası ortaya çıkan acıların bir daha yaşanmaması ve afet sonrasındaki zararların giderilmesi için uygulamaya konulan Zorunlu Deprem Sigortası, ülke genelinde 7 milyonun üzerinde konutu korumakta. 

Deprem Sigortası Yaptırmanın Üç Önemli Yararı

16 Şubat 2015 Pazartesi

Deprem sigortası sizi birçok maddi riske karşı güvence altına alırken, yapmanız gereken pek çok işlemi de kolayca yerine getirmenize olanak tanır.

Deprem Sigortası Yaptırmazsak Ne Olur?

08 Ağustos 2014 Cuma

Deprem ülkemizin jeopolitik konumu bakımında yaşanılması kaçınılmaz bir olaydır. Deprem sigortası yaptırarak zararlarınızı en aza indirebilirsiniz.

Hasarlı Bina DASK'tan Yararlanabilir mi?

23 Temmuz 2014 Çarşamba

Binanız deprem sonrası hasar almış olabilir ancak üzülmeyin! Hasarlı binaların da DASK kapsamında güvenceye alınması mümkün.

Adres Kodunun DASK'a Sağladığı Avantajlar

16 Temmuz 2014 Çarşamba

2013'de uygulamaya konulan Adres Kodu ile DASK'ta yaşanacak problemleri kolayca aşabilir, binanızı ve kendinizi uğraşmadan koruyabilirsiniz.

Ruhsatsız Eve Deprem Sigortası Yapılır mı?

10 Temmuz 2014 Perşembe

Ülkemizin jeopolitik konumu nedeniyle her zaman deprem riski altında bulunduğunu ve bu nedenle DASK sigortasının ihmal edilmemesi gerektiğini unutmayın.