Online Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Online poliçe sorgulama yaparak almayı düşündüğünüz sigorta ürününe en kısa ve kolay şekilde ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Online poliçe sorgulama ve hesaplama işlemleri ile kasko, trafik sigortası ya da sağlık sigortası tekliflerini tek bir ekranda karşılaştırabilir, acenteleri gezmek zorunda kalmadan en uygun fiyatlı poliçelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Siz de ihtiyacınız olan sigorta poliçesi için teklif alarak, Sigortam.net‘in internete özel indirimli fiyatlarını kaçırmayın.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Online Poliçe Sorgulama

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte pek çok alanda işlerimiz daha hızlı yürümeye başladı. Özellikle sıkça kullanılan ürün ve hizmetlere erişim internet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte hem kolay hem de güvenli bir hale geldi.

Sigortacılık ürünleri ve sigorta poliçeleri de aynı şekilde internet üzerinden kolaylıkla ve güvenle alınabilir hizmetler arasında. Poliçe sorgulama işlemleri için sigorta acentelerini tek tek aramak, sigorta karşılaştırma için vakit harcamaya gerek kalmadı. Online poliçe sorgulama hizmetleri ile birlikte ister kasko, trafik sigortası gibi araç sigortaları olsun ister özel sağlık sigortası, tüm sigortalar artık birkaç dakika içinde sorgulanabiliyor ve en doğru poliçeye ulaşılabiliyor. Sizde online sigorta alabilmek için internetten sigorta teklifi alın, hızlı ve güvenilir hizmeti kaçırmayın!

Kasko Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aracınız için kasko sigortası yaptırmak istiyorsanız, bu işlem için özel olarak tasarlanmış kasko sorgulama sayfasına giderek sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz yeterli. Aracınızla ilgili ruhsat bilgilerini ve kendi şahsi bilgilerinizi girmenizin ardından program sizi otomatik olarak uygun kasko poliçeleri hakkında bilgilendirecek ve farklı seçenekler sunacaktır. Online poliçe sorgulama ile size en uygun kaskoyu bulmak için farklı şirketlerin sunduğu paketleri aynı ekranda karşılaştırabilir ve avantajlı olanları anında görebilirsiniz.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Kasko sigortasında mevcut olan standart teminatların yanı sıra seçeceğiniz ek teminatlar da poliçenize eklendikten sonra onayınızla birlikte poliçeniz hazırlanıp mail adresinize gönderilmektedir.

Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Trafik sigortasında teminat ve limitler yasayla belirlenmiş olup, tümü standarttır. Ancak aracın durumuna ve önceki yıl geçirdiği kaza sayısına göre belli prim seviyeleri bulunmaktadır. Ayrıca sigorta şirketleri müşteri memnuniyeti adına trafik sigortasına ek bazı teminatlar ekleyerek trafik sigorta paketlerini avantajlı hale getirmektedirler. Bu nedenle trafik sigortası primlerinde farklılıklar olabilmektedir.

Sigorta şirketlerinin sundukları avantajları tek bir yerde görmek için online sigorta sorgulama ekranında sizden istenen bilgileri girmeniz yeterlidir. Trafik sigortası sorgulama için özel hazırlanmış sigorta sorgulama sayfasından ortalama iki dakika içerisinde trafik poliçe fiyatlarını görebilir, sizin için en uygun trafik sigortası poliçesine ulaşabilir ve sigortanızı yaptırmış olursunuz.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Özel Sağlık Sigortası Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sağlık sigortaları, araç sigortalarından farklı olarak daha derinlemesine uzmanlık isteyen bir alandır. Söz konusu olan kişinin sağlığı ve geleceği olduğu için sağlık sigortası poliçesi sorgulama sırasında sizin sağlık bilgilerinizin yanı sıra ailenizin de sağlık geçmişi incelenmektedir.

Bu nedenlerden dolayı sağlık sigortası sorgulama işleminde sizinle ilgili oldukça detaylı bilgiler istenmekte, gerektiğinde tetkikler yaptırılmaktadır. Ayrıca sağlık sigortalarında isteğe göre poliçeye eklenebilecek farklı teminatlar da bulunmaktadır. Sağlık sigortası poliçe sorgulama işlemi sırasında tüm ek teminatları görebilir, farklı şirketlerin sundukları bireysel paketleri ve aile paketlerini görebilir, sizin için en avantajlı sağlık sigortasını seçebilirsiniz. Sizin ve ailenizin sağlığını güvence altına almak için yapacağınız tüm bu işlemler, online olarak sadece bir kaç dakikanızı alacaktır.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun sigortayı seçmek, sigorta karşılaştırma işlemlerini hızla tamamlamak ve poliçenizi teslim almak için internetin getirdiği avantajlardan yararlanın. İhtiyacınız olan sigortaya ulaşmak için Sigortam.net internet adresinden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bize ulaşın.

Müşteri Yorumları