444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2015 Kasko Hesaplaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Nokta!

29 Aralık 2014

Kasko sigortası birçok sigorta gibi araç sahibinin bütçesini korumayı amaçlar. Bu doğrultuda aracınıza gelebilecek zararlar kasko kapsamında yer alır. Aracınızın uzun ömürlü olması için bir takım kişisel önlemler alsanız da bazen bunlar yeterli olmayabilir. Tabii ki araç bakımı, trafik kurallarına uyumluluk gibi gereklilikler ihmal edilmemelidir. Aksi durumda meydana gelen riskler daha büyük boyutlara ulaşabilir. Üstelik bu riskler sadece trafikte seyir halindeyken değil arabanız park durumundayken de sizi bulabilir.

Sizin kadar bu konuyu önemsemeyen sürücülere trafikte oldukça fazla rastlarsınız. Araba kullanmayı eğlence gibi gören, hız düşkünü, araç kullanırken cep telefonuyla uğraşan, bana bir şey olmaz düşüncesiyle hareket eden birçok sürücü vardır. Bu sürücülerin yol açacağı maddi ve manevi zararlar oldukça fazla olacaktır. Sizin de tüm emekleriniz boşa giderken üstüne bir de hasar masraflarıyla uğraşmak zorunda kalacaksınız. İşte bu noktada kasko sigortanız varsa imdadınıza yetişecek, sizi bu yükten kurtaracaktır.

 

Kasko sigortasının limit ve teminatları değişmekle birlikte fiyatları da bu doğrultuda değişmektedir. Yüksek olmayan kasko fiyatları kazançları düşünüldüğünde daha da uygun olacaktır.

2015 kasko hesaplama işlemi sizi en uygun kaskoya ulaştırır. Tabii bunun için kasko hesaplaması yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. 2015 kasko fiyatlarını değiştiren kriterlerle ilgili "2015 Kasko Fiyatları" yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

2015 Kasko Hesaplama İşleminde Önemli Noktalar
 

  1. Araç kasko hesaplama yaparken bilgilerinizi doğru girmeniz oldukça önemlidir. Çünkü size sunulacak teklifler bu bilgiler baz alınarak hazırlanır.
     
  2. Aracınızın orijinal halinde bulunan aksesuarlar kasko poliçesi teminatları altındadır. Sonradan satın alıp taktığınız aksesuarlar ise ek primler dahilinde poliçeye ekletilmelidir. Dolayısıyla kasko hesaplamada aracınızın aksesuarları ile ilgili sorulan bilgiler doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Aksi durumda bu aksesuarlarınıza gelen hasarların masraflarını cebinizden ödemek durumunda kalırsınız.
     
  3. Farklı kasko şirketlerinin değişik kasko ürünleri arasında karşılaştırma yapmanız gerekir. Bu karşılaştırmayı yaparak alacağınız ürün daha uygun fiyatlı olabilir. Çünkü kıyaslama sayesinde ihtiyaçlarınız için en uygun gördüğünüz teminatları kapsayan kasko ürününü en uygun fiyatlarla sunan şirketten satın alırsınız.

Tüm bu işlemleri online olarak ve 3 dakikada gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için Sigortam.net’ten online teklif almanız yeterli. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın 7/24 kaskonuzu 7/24 telefonda satın alın.


Okumaya Devam Edin

Kasko Hesaplama Yapmanın En Kolay 4 Yolu!

26 Eylül 2014 Cuma

Kasko hesaplama işlemini en kolay nasıl yapabileceğinizi öğrenin, bu işlemi doğru yaparak sizin için en uygun kaskoya Sigortam.net'ten kolayca ulaşın.

2015 Kasko Fiyatları

02 Aralık 2014 Salı

2015 kasko fiyatları ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko sigortasını satın almak araç sigorta hesaplama 2015 işlemi ile oldukça kolay.

2015 Trafik Sigortası ile İlgili Önemli Değişiklikler

11 Aralık 2014 Perşembe

2015 yılında trafik sigortasında önemli değişiklikler olacak. Bu değişikliklerle ilgili yazımızdan bilgi alın, sürprizler yaşamayın ve bütçenizi koruyun.