Online Kasko Başvurusunun Avantajları

Aracını kasko güvencesi ile korumak isteyen sürücülerin değerlendirebileceği birkaç seçenek bulunur. Sigorta şirketine veya bölge müdürlüklerine gidilebilir, online sigorta hizmeti veren şirketler araştırılabilir. Kasko sigortası alacak pek çok kişi bayi veya şirket ziyaretlerden önce yakınlarından fikir alır.

Farklı deneyimler dinlemek, elbette bir fikir verebilir ancak her aracın ihtiyacı olan kasko farklıdır. Kulaktan dolma bilgilerle alınan kasko ürünleri aracınızı ve sizi güvencesiz bırakabileceği gibi bütçenize zarar verebilir.

Kasko başvurularına ve alımlarına geçmeden önce yapılması gereken ilk ve en önemli adım şirket araştırması ve şirketler arası karşılaştırma yapmaktır. Bu noktada online sigortacılık işlemleri oldukça işinizi kolaylaştıracaktır. Online kasko işlemlerinin sağladığı kolaylık pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Online sigorta hizmetleri veren kurumlarlal ilgili nesnel bilgi isterseniz, forumlara ve sigorta şirketlerinin müşteri yorumları sayfasına bakmanızı öneririz. Bu daha şeffaf bir karşılaştırma imkanı sağlayacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Online kasko başvurusu yaptırmak isteyen ancak soru işaretleri nedeniyle vazgeçenler için online kaskonun avantajlarını bir araya getirdik.

Online Kaskonun Avantajları

  • Online kasko hizmeti veren kurumlar sayesinde hem farklı kasko ürünlerini oturduğunuz yerden araştırabilir, hem de bütçenize uygun kasko tekliflerini değerlendirebilirsiniz.
  • İnternet üzerinden dolduracağınız kasko teklif formu ile uzun sigorta işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • Zaman harcamadan kasko ürünlerinde çeşitliliği yakalarsınız.
  • Pek çok kasko sigortasını fiyat ve teminat açısından değerlendirebilirsiniz.
  • Online sigortacılık sayesinde sigorta şirketlerinin yaptıkları kasko kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Online kaskonun sağlayacağı bu avantajlardan yararlanabilmeniz için sigorta şirketinize de dikkat etmelisiniz. Peki, iyi bir sigorta şirketi hangi özellikleri taşır?

Sigorta Şirketi Seçerken Dikkat Edilecekler

  • Şirketin sunduğu poliçenin kapsamı iyice incelenmelidir. Ucuz bulduğunuz poliçe ihtiyaçlarınız olan teminatları içermiyor olabilir. Bu durumda da hasarla karşılaştığınızda mağdur olmanız kaçınılmazdır.
  • Şirket, teknolojik gelişmelerden haberdar olmalı, ürün çeşitliliği sunmalı, online olarak teklifleri görme ve karşılaştırma şansını size sunmalıdır. Bilgilerinize en uygun teklifi size sunabilmelidir.
  • Seçeceğiniz sigorta şirketinin tabii ki köklü olması, prim üretimi, müşteri sayısı, olumlu müşteri görüşleri son derece önemlidir. Sıradan bir şirket yarın bir gün kapandığında karşınızda muhattap bulamazsınız.
  • Sigorta şirketiniz sadece size poliçeyi satana kadar yanınızda olmamalı, satış sonrasında da desteğini sürdürmeli, hasar anında hızlıca yanınızda olabilmeli, bir telefonla bilgili kişilere ulaşabilmelisiniz.

Standart sigorta işlemleri gibi online kasko işlemleri de uzmanlık ve deneyim gerektirir. Hem online hem de telefon ile tüm sigorta işlemlerini kısa sürede gerçekleştiren Sigortam.net‘e gelerek kaskonuzu uzman kişilerin yardımıyla alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sigortam.net’e gelmek veya 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışan 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramaktır.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL