444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Niçin Konut Sigortası Yaptırmalısınız?

Eviniz, ailenizle birlikte huzur içinde yaşadığınız yerdir. Kimine göre ev huzur, kimine göre sığınak kimine göre ise güvenli bir kale anlamı taşır. Size özel ve değerli bu mekanı her türlü riske karşı güvence altına almak için konut sigortanızı yaptırmalısınız.
 
Konut sigortası satın alırken değişen iklim koşulları, güçlü fırtınalar, aşırı yağışlar, depremler, dikkatsizlik sonucu çıkan yangınlar ve son zamanlarda artan hırsızlıklara karşı tam güvence için doğru teminatların seçilmesine özen göstermelisiniz.
 
Çeşitli risklerin konutunuza vereceği hasarlar, ortalama bir konut poliçesi priminden çok daha yüksektir. Konutunuzu sigortalatarak konut özelliklerinize göre değişen primlerle tüm evinizi ve hatta eşyalarınızı da güvence altına alabilirsiniz.
Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Evinizi, eşyalarınızı ve ailenizi çeşitli risklere karşı korumak için konut sigotası yaptırın.

Benzer İçerikler

Konut Sigortalı Evi Su Bastığında Gereken Belgeler

Konut sigortası teminatları içerisinde yer alan su baskını teminatının hasarı tazmin etmesi için konut poliçesi sahiplerine bazı görevler düşmektedir.

Devamını Oku

Konut Sigortasının Karşılamadığı Durumlar Nelerdir?

Konut sigortalarında da diğer tüm sigortalarda olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller özel ve genel şartlar ile belirtilmiştir. Bu şartları kapsamlı olarak derledik.

Devamını Oku

Konut Sigortalı Eve Hırsız Girmesi Durumunda Gereken Belgeler

Konut poliçesi kapsamındaki binanıza hırsız girmesi halinde yapılması gerekenleri öğrenin, konut sigortanızın avantajlarını değerlendirin.

Devamını Oku