Sigorta Rehberi


Güneş Sigorta’dan Pratik Ev Sigortası!

Güneş Sigorta’dan Avantajlı Konut Sigortası Paketi: Pratik Ev Sigortası! Bütçenizi zorlamadan evinizi ve eşyalarınızı güvence altına almak ister misiniz? Güneş Sigorta‘dan Pratik Ev Sigortası yaptırarak yangın, su basması, hırsızlık, cam kırılması ve daha bir çok riske karşı evinizi ve eşyalarınızı koruma altına alabilir, kombi ve klima bakımı, tamirat işleri gibi konut yardım hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetler Pratik Ev Sigortası kapsamında sadece 89 TL. Pratik Ev Sigortası Kapsamı Nelerdir? Konut sigortası neleri kapsar, konut sigortası ne işe yarar? […]

Devamını Oku

Konut Sigortası Zorunlu mu? Yaptırılırsa Hangi Teminatlardan Faydalanılabilir?

konut sigortası zorunlu mu ve konut sigortası yaptırarak hangi risklerin önüne geçebilirsiniz? sorularına karşılık yazımızda cevapları bir araya getirdik.

Devamını Oku

Konut Sigortasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Konut sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz? Konut sigortasında dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olun, konut sigortanızı en uygun fiyata yaptırın.

Devamını Oku

Konut Sigortalı Eve Hırsız Girmesi Durumunda Yapılacaklar

Eve hırsız girmesi durumunda konut sigortasının güvenceleri nelerdir? Konut sigortalı eve hırsız girdiğinde yapılacaklar hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

Evi Su Basması Durumunda Konut Sigortasının Önemi

Eve su basması durumunda konut sigortası yaptırmanın faydaları nelerdir? Konut sigortalı eve su basması halinde yapılması gerekenler hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

En Uygun Konut Sigortası Fiyatlarına Nasıl Ulaşılır?

En uygun konut sigortası poliçesine ulaşmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli. Konut sigortası başvurusu sonucunda sigorta uzmanlarımız sizi arar.

Devamını Oku

Tatilde Hırsız Tehlikesine Karşı Konut Sigortası Güvencesi

Tatil seyahatlerinizde "Evime hırsız girer mi?" diye düşünmeyin. Konut sigortası ile yuvanız ve eşyalarınız güvence altında. 

Devamını Oku

Konut Sigortası ile Eviniz ve Bütçeniz Güvende

Konut sigortası avatantajlarından yararlanmaya hemen başlayın. Bütçeniz ve en önemli yaşam alanınız olan eviniz konut sigortası ile güvencede. 

Devamını Oku

Konut Satışları Mart 2016’da Yüzleri Güldürdü

Konut satışları Mart 2016'da geçen yılın aynı dönemine göre %15.2 oranında artarak yüzleri güldürdü. İşte Mart ayının konut satış istatistikleri.

Devamını Oku

Yuvanızı Savunmasız Bırakmayın, Konut Sigortası Avantajlarını Biliyor musunuz?

Konut sigortası ile evinizi ve eşyalarınızı olası riskler karşısında güvence altına alın. Konut sigortası avantajlarını sizler için bir araya getirdik.

Devamını Oku

Evim Evim, Güzel Evim

Evimiz bizim için huzur ve güven bulduğumuz en önemli varlıklarımızdan biri. Peki onu korumak için ne yapıyorsunuz? 

Devamını Oku

6 Maddede Ev Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Önemli sorumlulukları göze alarak sahibi olmayı düşündüğünüz konutu almadan önce, 6 maddede ev alırken dikkat etmeniz gerekenler haberimizi mutlaka okuyun.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster