Konut Sigortası Kapsamında Ücretsiz Ek Hizmetler Anadolu Sigorta’da!

Kombi Bakımı, Klima Bakımı, Petek Temizliği, Halı Yıkama ve Mini Onarım Hizmetleri

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Anadolu Sigorta’dan konut sigortası yaptıranlar, ücretsiz ek hizmetlerden yararlanabiliyor. Konut sigortası kapsamında sunulan hizmetler ise; kombi ve klima bakımı, petek temizliği, halı yıkama ve mini onarım.

Ücretsiz Ek hizmetler Sadece 110 TL’ye !

Üstelik bu hizmetlerden yararlanmak için konut sigortası bedelinin bir önemi yok. Anadolu Sigorta’da konut sigortasını en alt limitten yaptırmanın bedeli sadece 110 TL! Bu ücreti ödeyerek evinizin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceğiniz tüm ek hizmetlerden hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Her evin ihtiyacı olan kombi ve klima bakımı, halı yıkama, petek temizliği gibi bakım hizmetlerini ayrı ayrı satın alma masrafı, bütçenizi zorlayabilir ve her biri için ayrı araştırma yapmanız gerekir. Uygun fiyatlara konut sigortası yaptırarak ise hem evinizi ve eşyalarınızı güvence altına alır, hem de bakım hizmetlerini nereden yaptıracağınızı düşünmenize gerek kalmaz.

Konut Sigortası Yaptırın, Evinizi Güvenceye Alın!

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun Anadolu Sigorta konut sigortasını belirlemek çok kolay! Sigortam.net’ten konut sigortası başvuruformunu doldurarak, teklif alabilirsiniz.

Başvuru formunu doldurduktan sonra sigorta uzmanlarımız sizi arar ve teklifleri değerlendirmeniz için size yardımcı olur. Anadolu Sigorta’dan konut sigortası yaptırın, ücretsiz ek hizmet fırsatını kaçırmayın!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL